DOLAR
32,4039
EURO
34,5534
ALTIN
2.457,50
BIST
9.748,25


Denizbank MİTSO’da

Denizbank MİTSO’da
24.04.2018 14:00
0
A+
A-

“NEFES KREDİSİ VERMEYE HAZIRIZ”

 

Denizbank Milas Şube Müdürü İsmet Aloğlu ve bankanın KOBİ Ticari Krediler Yetkilisi Barış Üstündağ, MİTSO Yönetimini ziyaret ederek yeni hizmet döneminde başarılar dilediler. Yeniden uygulamaya giren “Nefes Kredisi” konusunda yetkilendirilen bankalardan birisinin de Denizbank olduğunu belirten Müdür İsmet Aloğlu, MİTSO üyelerine 200 bin liraya kadar “Nefes Kredisi” vermeye hazır olduklarını belirtti.

MİTSO’da 5 Nisan’da başlayan seçim sürecinin ardından oluşan yeni yönetimi kutlamak amacıyla Denizbank Milas Şube Müdürü İsmet Aloğlu ve bankanın KOBİ Ticari Krediler Yetkilisi Barış Üstündağ Oda yönetimini ziyaret ettiler. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’e ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Yiğit, Ejder Üstek, Soner Çamlıbelen ve MİTSO Meclis Üyeleri Reşat Uygun ve Murat Sodra’ya başarılar dileyen Denizbank yöneticileri yeni dönemde de MİTSO’nun çok başarılı çalışmalar yapacağına inandıklarını söylediler. Denizbank Milas Şubesi Müdürü İsmet Aloğlu “MİTSO, özellikle Milas zeytinyağı konusunda çok başarılı çalışmalar yaptı. Milas zeytinyağının ne kadar kaliteli bir yağ olduğunu kanıtladı. Milas zeytinyağına coğrafi işaret alarak Milas zeytinyağının kalitesini tescillendirdi. OSB konusunda çok büyük gelişmeler sağlandı. Tüm bunları başardığı için MİTSO yönetimini kutluyor hizmet zincirinin kaldığı yerden yeni başarı halkalarıyla eklenerek devam etmesini diliyoruz” dedi.

Konuşmasında, aralarında MİTSO’nun da olduğu Odaların talebi ve TOBB’nin girişimiyle Nefes Kredisi’nin yeniden uygulamaya koyulduğunu anımsatan Denizbank Milas Şube Müdürü İsmet Aloğlu, “Geçen dönemde olduğu gibi bu dönemde de MİTSO ile işbirliği yaparak krediye ihtiyaç duyan KOBİ’lere Nefes Kredisi vermeye devam edeceğiz. Geçen dönemde kredilendirmede üst sınır 50 bin TL idi. Bu yıl üst sınır 200 bin liraya çıktı. MİTSO üyelerinden Nefes Kredisi talebinde bulunacaklara Denizbank olarak yardımcı olmak istiyoruz” dedi.

MİTSO Yönetim  Kurulu Başkanı Reşit Özer de ziyaretleri ve seçim kutlaması nedeniyle Denizbank Milas Şubesi Müdürü İsmet Aloğlu ve bankanın KOBİ Ticari Krediler Yetkilisi Barış Üstündağ’a teşekkür etti. Reşit Özer, yeni dönemde en büyük hedeflerinin OSB’nin altyapısını tamamlayarak hak sahiplerine sanayi parsellerini teslim etmek olduğunu belirterek “OSB altyapısında artık sona çok yaklaştık. Altyapı çalışmalarının çok büyük bir kısmı tamamlandı. Kalan çalışmalar da ihale koşullarına göre 30 Kasım’da bitmesi gerekiyor. Biz daha önce de bitebileceğini düşünüyoruz. Gelecek yıl OSB arazisinde fabrikaların yapımına başlanacaktır. OSB ile Milas sanayisi ve ekonomisi çok büyük bir atılım yapacaktır” dedi.