DOLAR
32,5345
EURO
34,9086
ALTIN
2.413,95
BIST
10.391,89


İYİ PARTİ’DEN MİTSO’YA EN DEĞERLİ ARMAĞAN…

İYİ PARTİ’DEN MİTSO’YA EN DEĞERLİ ARMAĞAN…
15.03.2021 13:13
0
A+
A-

İYİ Parti Milas İlçe Yönetimi, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimini ziyaret ederek Milas zeytin ve zeytinyağının tanıtımı ve değer kazanması için yaptığı çalışmalar nedeniyle kutladı. İYİ Parti Milas İlçe Yönetim Kurulu Başkanı Kasım Özkan, Kadın Kolları Başkanı Nazan Yakabaşı, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Tavaslı, İlçe Teşkilatı Başkan Yardımcısı Aşkın Kılıç, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Ünal, Levent Tavaslı, Özcan Gül ve Sultan Acar, Milas Belediye Meclisi Üyesi Mehmet Çayırlı ve Gençlik Kolları Başkanı Nebil Uçarsu; MİTSO’yu ziyaret ettiler. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve MİTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit tarafından karşılanan partililer, MİTSO’nun Milas zeytinyağına AB’den coğrafi işaret alınarak marka değerinin yükseltilmesi nedeniyle teşekkür ettiler.

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Kasım Özkan “Sizin Milas zeytin ve zeytinyağının bir marka değeri kazanması için yürüttüğünüz çalışmaları takdirle izliyoruz. Bu çalışmalarınız için sizlere bir Milaslı olarak teşekkür ediyoruz” dedi ve “Bu nedenle size en değerli armağanımız olarak bir Atatürk halısı getirdik” dedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de İyi Partililerin halı olarak dokunmuş Atatürk portresi için teşekkür ederek “Atatürk hepimiz en önemli ortak değeri. Böylesine çok önemli bir armağan için sizlere teşekkür ediyoruz. Bu armağanınıza en güzel şekilde sahip çıkacağız” dedi. Milas zeytin ve zeytinyağının tanıtımı ve geliştirmesi için daha çok yapacakları işler olduğunu da belirten Reşit Özer, “Zeytinyağımıza AB’den coğrafi işaret aldık. Sırada yağlı zeytinimiz var. Onun da AB coğrafi işaretin bu yıl içinde gelmesini bekliyoruz. Hep birlikte Milas zeytin ve zeytinyağını çok daha iyi yerlere getireceğiz” diye konuştu.

Yazı detayını buraya yazınız