ERASMUS+ PROJESİ ANKET ÇALIŞMASI
![ERASMUS+ PROJESİ ANKET ÇALIŞMASI](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2014/01/logo-tobb.png?fit=880%2C348&ssl=1)
Ankara Ticaret Odası tarafından uygulanan “Nesilleri Birleştirmede Girişimcilerin Eğitimi ve Mikro-KOBİ’ler için Başarılı Örgütsel Yedekleme Planının Desteklenmesi (InToGeneration)” adlı Erasmus+ projesi kapsamında bir anket çalışması yapılmakta olup, bahse konu projenin önemli çıktılarından biri olan anketin Odamıza üye KOBİ’ler tarafından doldurulması için desteğimiz talep edilmiştir.
Ankete https://surveymonkey.com/s/DDNZVN7 tıklayarak ulaşabilirsiniz.