DOLAR
32,3568
EURO
34,4456
ALTIN
2.491,71
BIST
9.814,19


ERTUĞRULLAR’A MİTSO’DAN NAZAR BONCUĞU

ERTUĞRULLAR’A MİTSO’DAN NAZAR BONCUĞU
19.08.2016 13:25
0
A+
A-

MİTSO’DAN ERTUĞRULLAR’A NAZAR BONCUĞU

Milas’ın önde gelen firmalarından olan MİTSO üyesi Ertuğrullar Metal Ltd. Şirketi’nin Milas – İzmir karayolu kenarındaki yeni işyerinin hizmete girmesi nedeniyle MİTSO yönetimi, aynı zamanda MİTSO Meclis Üyesi olan Turgay Ertuğrul’u ziyaret ederek kutladı ve başarılar diledi. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit; Turgay Ertuğrul’a ziyaret sırasında çalışmalarında ve firmanın başarılı gelişmesine nazar değmemesi dileğiyle nazar boncuklu boncuklu pano armağan ettiler.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Ertuğrullar Metal’in Milas’ın övünç kaynağı olan firmalardan birisi olduğunu belirterek “Aynı zamanda odamızın meclis üyesi olan Sayın Turgay Ertuğrul’u açmış olduğu bu örnek işyeri nedeniyle kutluyorum. Milas’ta yenilikler ve gelişme deyince aklımıza ilk gelen firmalardan birisi olan Ertuğrullar Metal’in bu başarılı çizgisinin her zaman sürmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de MİTSO Meclis Üyesi Turgay Ertuğrul’u kutladı. Turgay Ertuğrul’un örnek bir işletmecilik anlayışına sahip olduğunu ifade eden Reşit Özer, “Ertuğrullar Metal ve çok değerli yöneticisi, arkadaşımız Sayın Turgay Ertuğrul, her zaman örnek yatırımlarıyla, girişimleriyle Milas ticaretinde ve sanayisinde takdir kazanmıştır. Son olarak böyle büyük bir işyerini Milas’a kazandırdılar. Kendisine yeni işyerlerinde hayırlı işler ve başarılar diliyorum” dedi.

MİTSO Yöneticilerinin yaptığı işyeri ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Ertuğrullar Metal yöneticisi Turgay Ertuğrul, Milas Sanayi Çarşısında çok sıkışık bir ortamda hizmet vermenin zorluklarını yıllardır yaşadıklarını belirterek “Yeni işyerimiz, karayolu kenarında ve çok geniş açık ve kapalı alana sahip. Bu nedenle daha güvenli ve daha pratik bir iş ortamına sahip. Bu durum hem bizler için, hem çalışanlarımız için hem de müşterilerimiz için daha güvenlikli ve daha kolay hizmet ortamı oluşturuyor. Böyle bir tesisi Milas’a kazandırmış olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. Turgay Ertuğrul yeni işyerlerinin 8 bin 400 metrekare alan üzerine kurulu olduğunu ve 3 bin 200 metrekare kapalı alanı olduğunu belirterek ayrıca 250 metrekarelik bir ofisin de bulunduğunu sözlerine ekledi.