DOLAR
32,2020
EURO
35,0069
ALTIN
2.504,53
BIST
10.643,58


GEBZE TİCARET ODASI ORMAN YANGINI MAĞDURLARINI UNUTMUYOR

GEBZE TİCARET ODASI ORMAN YANGINI MAĞDURLARINI UNUTMUYOR
03.09.2021 17:14
0
A+
A-

*Gebze Ticaret Odası orman yangını mağdurlarına dağıtılmak üzere MİTSO’ya yine çeşitli yardım malzemeleri gönderdi.

 

Gebze Ticaret Odası, Milas’ta orman yangınından etkilenen ailelere dağıtılmak üzere Milas Ticaret ve Sanayi Odasına içlerinde kadın giysilerinin de olduğu koliler dolusu yardım malzemesi gönderdi. Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıyla birlikte daha orman yangını sürerken bir kamyonet dolusu yardım malzemesi getirerek MİTSO’ya teslim etmişti.

Gebze Ticaret Odası, Milas’taki orman yangını mağdurlarını unutmuyor. Orman yangının daha üçüncü gününde  Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, Yönetim Kurulu Üyeleri Abdurrahman Aslantaş, Mikdat Aydın, Yücel Yılmazel ve Ercan Altınkaya Gebze’den Milas’a getirdikleri yardım malzemelerini ihtiyaç duyulan yerlere iletmek üzere Milas Ticaret ve Sanayi Odası’na teslim etmişlerdi. Bu arada Türk Kızılayı Gebze Şubesinin yardım malzemelerini de Kızılay’ın Milas şubesine teslim etmişlerdi. Gebze Ticaret Odası, şimdi de içinde kadın giysilerinin de olduğu yardım kolilerini yangın bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere MİTSO’ya gönderdi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Gebze Ticaret Odasının gönderdiği yardım malzemelerini en kısa sürede yangın bölgelerine ulaştıracaklarını belirterek Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler‘e teşekkür etti. Reşit Özer, “Nail Başkan, orman yangını olanca şiddeti ile devam ederken acilen topladıkları yardım malzemelerini yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıyla birlikte bizzat getirerek odamıza teslim etmişlerdi. Bize en zor günlerimizde yardımcı oldular. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.