DOLAR
32,6280
EURO
34,9437
ALTIN
2.429,96
BIST
10.513,24


İlçe Emniyet Müdürü Kocabıyık MİTSOyu Ziyaret Etti

İlçe Emniyet Müdürü Kocabıyık MİTSOyu Ziyaret Etti
06.08.2013 17:33
0
A+
A-

Milas İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Kocabıyık, bir süre önce göreve başlaması nedeniyle MİTSO yönetiminin kendisine yaptığı kutlama ziyaretine karşılık oda yönetimine iadei ziyarette bulundu. Ziyaret sırasında kurumlar arası diyalog ve işbirliğinin önemi vurgulandı.

Kısa bir süre önce Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Hüseyin Kocabıyık, MİTSO yönetiminin kendisine yapmış olduğu kutlama ziyaretine karşılık oda yönetimine iadei ziyarette bulundu. MİTSO Oda Meclisi Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Mat, Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Cuma Bozkurt’un hazır bulunduğu ziyaret sırasında Milas İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Kocabıyık, göreve başlaması nedeniyle MİTSO’nun kendisine gösterdiği ilgiye teşekkür etti. Milas’ta göreve başladıktan sonra edinmiş olduğu izlenimlerin son derecede olumlu olduğunu belirten İlçe Emniyet Müdürü Kocabıyık, kurumlar arasındaki ilişkilere önem verdiklerini ve tüm kurumlarla var olan iyi ilişkileri daha da geliştirmeyi amaçladıklarını bildirdi.

MİTSO Oda Meclisi Başkanı Reşit Özer de MİTSO olarak her zaman İlçe Emniyet Müdürlüğü ile iyi ilişkiler içinde olduklarını, oda yönetimi olarak bu ilişkilerin ilçenin gelişimi açısından son derecede verimli olacağına inandığını söyledi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna da oda yönetimi olarak kurumsal ilişkileri geliştirme yönünde çaba gösterdiklerini ve bu anlamda önemli bir mesafe kat edildiğini bildirerek “Oda yönetimi olarak kurumsal ilişkileri çok önemsiyoruz. Bu ilişkileri daha da geliştirmek amacıyla çaba gösteriyoruz. Bu süreçte İlçe Emniyet Müdürlüğümüz ile de her zaman iyi ilişkilerimiz olmuştur. Bu ilişkileri her zaman önemsiyoruz. Bu bağlamda ziyaretinizden de çok memnun olduk” diye konuştu.