DOLAR
33,0413
EURO
35,9402
ALTIN
2.546,09
BIST
11.156,20


KaradeveciRehabilitasyon Merkezi’nden MİTSO’ya teşekkürler: MİTSO’DA HAFTADA BİR GÜN “ÖZEL BİREY” ÇALIŞACAK

KaradeveciRehabilitasyon Merkezi’nden MİTSO’ya teşekkürler:  MİTSO’DA HAFTADA BİR GÜN “ÖZEL BİREY” ÇALIŞACAK
20.10.2017 16:32
0
A+
A-

T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Milas M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdiresi Sevim Seringen ve merkezin psikologu Betül İçtenal; rehabilitasyon merkezine bugüne dek verdikleri destekler nedeniyle MİTSO’ya teşekkür ettiler. Rehabilitasyon merkezi yöneticilerinin, tıpkı geçen dönem olduğu gibi bu yıl da MİTSO’da rehabilitasyon merkezinde kalmakta olan özel bireylerden birisinin haftada bir gün sosyal yaşama katılması için bulunmasını talebini MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer memnuniyetle kabul etti.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret eden Karadeveci Rehabilitasyon Merkezi Müdiresi Sevim Seringen ile Psikolog Betül İçtenal; bugüne dek MİTSO’nun gerek merkezin ihtiyaçları için gerekse orada kalmakta olan özel bireyler için birçok yardımda bulunduğunu belirterek teşekkürlerini ilettiler. Müdire Sevim Seringen, özellikle geçen yıl MİTSO’nun özel bireylerin kendi başlarına ayakta durmaları için çok önem verdikleri proje olan ayrı ev projesine verdiği destekten çok memnun kaldıklarını söyledi. Yine geçen dönem MİTSO’da haftada bir gün, bir özel bireyin iş yaşamına uyumu konusunda çalışmalara katılmasının da çok önemli olduğunu belirten Sevim Seringen aynı uygulamanın bu yıl da sürdürülmesini talep etti.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Karadeveci Rehabilitasyon Merkezi Müdiresi Sevim Seringen ve Psikolog Betül İçtenal’ın ziyareti nedeniyle duyduğu memnuniyeti ifade etti. MİTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Hayati Çorbacı ve Soner Çamlıbelen ile birlikte Rehabilitasyon Merkezi yöneticilerini konuk eden MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, gerek kurumsal olarak MİTSO’nun gerekse MİTSO yönetiminde görev alan yönetim kurulu ve meclis üyelerinin bireysel olarak her zaman rehabilitasyon merkezine yardımcı olmaya hazır olduklarını söyledi. Rehabilitasyon Merkezinde kalmakta olan özel bireylerden birisinin haftada bir gün oda çalışmalarına katılması önerisini de kabul eden Reşit Özer “Geçen yıl aramıza katılan Aslı, elinden geldiğince bizim çalışmalarımıza katılmıştı. Onun sosyal yaşama uyumu konusunda birazcık katkımız olabildiyse ne mutlu bize. Yine özel bir kardeşimize, bu yıl da haftanın bir günü yine böyle bir ortam sağlamaktan memnuniyet duyarız. Bu konudaki teklifinizi memnuniyetle kabul ederiz” diye konuştu.