DOLAR
32,5000
EURO
34,6434
ALTIN
2.434,59
BIST
9.645,02


KOSGEB, MİTSO’DA MAKİNE VE TECHİZAT ALIMI DESTEKLERİNİ ANLATACAK.

KOSGEB, MİTSO’DA MAKİNE VE TECHİZAT ALIMI DESTEKLERİNİ ANLATACAK.
25.09.2017 14:59
0
A+
A-

*KOSGEB, 27 Eylül Çarşamba günü, saat 16.00’da MİTSO’da KOBİGEL programı kapsamında makine ve teçhizat alımı destekleri konusunda bilgilendirmede bulunacak.

*Toplantıda, küçük ve orta boy işletmelerin hangi koşullarla makine ve teçhizat alımlarından yararlanabilecekleri açıklanacak.

T. C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), küçük ve orta ölçekli işletmelerin makine ve teçhizat alımlarından nasıl yararlanabileceklerini Milas Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda 27 Eylül Çarşamba günü saat 16.00’da anlatacak. Bilgilendirme toplantısına MİTSO üyelerinin yanı sıra konu hakkında bilgi edinmek isteyenler de katılabilecek.

İmalat sanayi sektörünü güçlendirmek ve rekabet gücünü arttırmak ve Türkiye’nin sürdürülebilir büyümesini sağlamak amacıyla KOSGEB tarafından KOBİ’lere makine ve teçhizat desteği sağlanıyor. KOBİ’lerin bu destekten nasıl yararlanabileceklerini açıklamak üzere KOSGEB yetkilileri MİTSO’da bir bilgilendirme toplantısı düzenleyecek. KOSGEB yetkilileri 27 Eylül Çarşamba günü MİTSO’da makine ve teçhizat alımlarıyla ilgili olarak kapsamlı açıklamalarda bulunacaklar.