![KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2022/07/ddc70ae2c39f35f11431221fd4c59679-500x9000-2.jpg?fit=500%2C473&ssl=1)
Tüm insanlığa barış, sevgi ve hoşgörü getirmesi dileğiyle mübarek Kurban Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte nice mutlu bayramlar dileriz.
Milas Ticaret ve Sanayi Odası
Meclis Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı
Mustafa Yüksel Reşit Özer”
Yazı detayını buraya yazınız
Benzer Konular
MİTSO Yönetimi Pomelon Alışveriş Merkezindeki işyerlerini ziyaret ederek hayırlı işler diledi. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu ile
13.10.2017 16:57
0
*Yıllık İşletme Cetvellerini Nisan ayı sonuna kadar İl Müdürlüğüne veya Bakanlığın www.sanayi.gov.tr adresindeki E-Hizmetler bölümünde bulunan Sanayi Sicil Bilgi Sistemi’ni kullanarak verilmesi gerekiyor. *Yıllık İşletme Cetvellerini Nisan ayı sonuna kadar
15.03.2016 14:30
T.C. Ziraat Bankası A. Ş. ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) arasında yapılan protokol ile Oda ve Borsa üyelerinin katılabileceği “Güvenli Ticaret Sistemi” kapsamında, kendi aralarında yapacakları ticari işlemlerde
18.12.2020 15:52
AMAÇ ; FAALİYETLERİN ULUSAL VE ULUSLARARASI STANDARTLARA UYGUN HALE GETİRİLMESİ *MİTSO da 2012 yılından beri akredite olmuş bir oda olarak faaliyetini sürdürüyor. Dünyada ve Türkiye’de 9 Haziran “Dünya Akreditasyon
10.06.2019 12:56
Milas Bakkallar ve Bayiler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Özay Sabancı ile Yönetim Kurulu Üyesi Neşet Pırnaz, Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında odalarının üye sayısının azlığından yakınan
12.05.2014 09:12
Kemikler Mahallesi Kalkındırma, Güzelleştirme, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetimi Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret ederek derneklerinin amaçlarını ve çalışmalarını anlattı. Dernek Başkanı Kazım Bayındır, Sayman Üye Hüseyin Bilge,
08.09.2021 21:47