MİLAS 3. ZEYTİN HASAT ŞENLİĞİ’NE DAVET EDİYORUZ
![MİLAS 3. ZEYTİN HASAT ŞENLİĞİ’NE DAVET EDİYORUZ](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2016/11/DAVET-1-1.jpg?fit=450%2C241&ssl=1)
Benzer Konular
*18 / 24 Mayıs tarihleri arasında kutlanacak Müzeler Haftası kapsamında Milas Müzesi Müdürlüğü tarafından Milas Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı, Muğla S. K. Üniversitesi ve MİTSO’nun katkılarıyla, 22 Mayıs Cuma günü saat
18.05.2015 15:54
0
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve yönetim kurulu üyeleri, bir süre önce yarbay rütbesine terfi eden Milas İlçe Jandarma Komutanı Hayrettin Fidan’ı ziyaret ederek kutladı
10.01.2019 16:00
*MİTSO’nun bir süredir Milas zeytinciliğinin geliştirilmesi ve zeytinyağının tanıtımı konusunda yoğun şekilde sürdürmekte olduğu çalışmalar Muğla Valiliğinden de yankı buldu. Valilik 22 Ağustos Perşembe günü ildeki zeytinciliğin geliştirilmesi amacıyla bir
19.08.2013 16:40
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, kısa bir süre önce T.C. Ziraat Bankası Milas Şube Yöneticiliğine atanan Mehmet Akduru’yu ziyaret ederek kutladılar ve çalışmalarında başarılar dilediler. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı
22.09.2017 15:18
MİFAD YÖNETİMİ MİTSOYU ZİYARET ETTİ *25 27 Mayıs tarihleri arasında Milasta Kültür Festivali düzenlemek amacıyla çalışmalarını sürdürmekte olan Milas Folklor Araştırma Derneği yöneticileri MİTSO yönetimini ziyaret etti. *Milasın ekonomik
06.08.2013 17:47
*Milas ilçesi sınırları içinde “memecik” türü zeytinden elde edilen zeytinyağına MİTSO tarafından Coğrafi İşaret Tescil Belgesi alınmasından sonra ilk teklif İzmir TARİŞ’ten geldi. *İzmir TARİŞ, Milas Coğrafi İşaret belgeli zeytinyağı
16.12.2016 16:13