DOLAR
32,5004
EURO
34,6901
ALTIN
2.496,45
BIST
9.693,46


Milas Eski Emniyet Müdürü Karataş a MİTSO da veda şöleni

Milas Eski Emniyet Müdürü Karataş a MİTSO da veda şöleni
06.08.2013 17:33
0
A+
A-

* 2004 yılından 2009 yılı Temmuz ayına kadar Milas Emniyet Müdür Yardımcılığı, bu tarihten itibaren Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü görevini başarıyla yürüten ve geçen ay Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne atanan Ömer Faruk Karataş için MİTSO’nun öncülüğünde bir veda şöleni düzenlendi.
* Şölende Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna ve Başkan Yardımcısı Hüseyin Mat, Ömer Faruk Karataş’a çeşitli armağanlar sundular.

Geçen ay Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne atanan Milas eski Emniyet Müdürü Ömer Faruk Karataş için, MİTSO yönetiminin öncülüğünde, oda lokalinde bir veda şöleni düzenlendi. Şölene Milas Kaymakamı M.Bahattin Atçı, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Garnizon Komutanı ve Hava Meydan Komutanı Coşkun Uçarcılar, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Cemal İyigün, Bafa Belediye Başkanı Zühra Dönmez ile bazı İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyeleriyle bazı daire amirleri, meslek odalarının başkanları ve bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldılar.

MİTSO lokalinde düzenlenen şölene eşi Bilge Karataş ile birlikte katılan Milas eski Emniyet Müdürü Ömer Faruk Karataş’a MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna ile Başkan Yardımcısı Hüseyin Mat çeşitli armağanlar sundular. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuna, Karataş’ın Milas’ta başarılı bir görev dönemi geçirdiğini belirterek kendisine yeni görevinde üstün başarılar diledi.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat da Ömer Faruk Karataş’ı tanımış olmaktan bahtiyar olduğunu belirterek Milas’ı unutmamaları dileğiyle Karataş ve eşine birer armağan sundu.

Şölende bir konuşma yapan Milas Kaymakamı Bahattin Atçı ise görevde olduğu süre içinde Ömer Faruk Karataş ile uyumlu bir çalışma sürdürdüklerini belirterek Karataş’a yeni görevinde başarılar diledi.
Daha sonra bir veda konuşması yapan Milas eski Emniyet Müdürü Ömer Faruk Karataş Milas’ta görev yaptığı süre içinde tarafsızlıktan sapmadan yasaların emrettiği şekilde görevini yapmaya çalıştığını ve bu konuda Milaslılardan büyük destek ve dostluk gördüğünü belirterek Milas’ı hiç unutmayacaklarını bildirdi.
Muğla İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde Temmuz ayında yapılan görev değişiklikleri sırasında Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne atanan Ömer Faruk Karataş 2004 yılında Milas İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı olarak ilçemizde göreve başlamıştı. Geçen yıl İlçe Emniyet Müdürü Deniz Alemdar’ın Muğla İl Emniyet Müdürlüğüne şube müdürü olarak atanmasından sonra Milas İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirilen Ömer Faruk Karataş bu yıl temmuz ayına kadar bu görevini sürdürmüştü.