DOLAR
32,2020
EURO
35,0069
ALTIN
2.504,53
BIST
10.643,58


Milas Ticaret ve Sanayi Odası, Şekerbank Milas Şubesi ile EKO KREDİ ve TAKSİTLİ TİCARİ KREDİ Protokolü İmzaladı…

Milas Ticaret ve Sanayi Odası, Şekerbank Milas Şubesi ile EKO KREDİ ve TAKSİTLİ TİCARİ KREDİ Protokolü İmzaladı…
06.08.2013 17:26
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası 19 Ağustos 2009 Çarşamba günü, Şekerbank Milas Şubesi ile “EKO KREDİ” protokolü imzaladi. EKO KREDİ Protokolü Anlaşması imzalanırken, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna, Meclis Başkanı Reşit ÖZER, Yönetim Kurulu Saymanı Cuma BOZKURT, Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan CUNBUL, Mehmet Yiğit ve Şekerbank Milas Şube Müdürü İbrahim ÇAKIROĞLU hazırda bulundular.
EKO KREDİ protokolüniin imza töreninde bir konuşma yapan Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkani Enver TUNA, enerjisinin yüzde 70’ini ithal eden bir ülke olarak, tasarrufa yönelik her türlü girişimi desteklediklerini söyledi. Başkan Tuna, enerji tasarrufuna yönelik her türlü yatırımı uygun ödeme koşullarıyla destekleyen EKO KREDİ’nin, Türkiye’nin kalkınmasina ve sanayileşmesine katkı sağlayan önemli bir araç olduğunu belirtti.

Şekerbank Milas Şube Müdürü İbrahim ÇAKIROĞLU ise EKO KREDİ imza töreninde yaptığı konuşmada, “Anadolu Bankacılığı’ni misyon edinen Şekerbank’ın, enerji tasarrufu yoluyla aile ve işletme bütçelerini korumayı hedeflediğini belirtti. İbrahim ÇAKIROĞLU, “EKO KREDİ kampanyamızda, enerji tasarrufuyla ilgili yapılacak bir yatırım ile farkında olmadan boşa harcanan emeği, kazancı ve aynı zamanda doğal kaynakları korumayı amaçlıyoruz” dedi.

ÇAKIROĞLU, sözlerine şöyle devam etti;
“Şekerbank, son yıllarda dünya gündeminin ön sıralarında yer alan enerji tasarrufu ve verimliliği konusunda yürüttüğü ulusal ve uluslararası işbirliklerini ve çalışmalarını “EKO KREDİ; Enerjiyi ve Emeği koruyan kredi” ürününde somutlaştırdı. EKO KREDİ’yi enerji tasarrufuna yönelik her türlü yatırımı, uygun ödeme koşullarıyla desteklemek üzere geliştirdik. EKO KREDİ ile bir yandan Türkiye’nin enerji kaynaklarını bir yandan da aile ve işletme bütçelerimi koruma konusunda farkındalık oluşturmayı hedefliyoruz. Şekerbank’ın ‘Anadolu Bankacılığı’ misyonu doğrultusunda, hedef müşteri segmentlerimize uygun olarak, tarım, bireysel ve ticari olarak çesitlendirilen EKO KREDİ, bu muşteri segmentlerinin ihtiyaçlarına göre tasarlandı ve ödeme koşulları da bu çerçevede hazırlandı.”
EKO KREDİ bireysel ile ilk 4 aya kadar ödemesiz ve 3 ay taksitli olmak üzere iki ödeme seçeneği sunuluyor.

Pencere ve çatı yalıtımı kredisi

Mantolama (duvar işi yalıtımı) kredisi

Güneş enerjisi kredisi

Doğalgaza geçiş kredisi

A sınıfı Enerji (Elektrikli ev aletleri, aydınlatma sistemleri) kredisi
EKO KREDİ ticari ile 8 yıla varan vade ve 2 yıla kadar geri ödemesiz seçenekler sunuluyor.

Binalarda Enerji Verimliliği Kredisi

Yenilenebilir Enerji Kredisi

Atık Yönetimi Kredisi
EKO KREDİ tarım ile anlasmalı firmalarla ilk yıl faizsiz ve hasata endeksli ödeme seçeneğiyle birlikte 36 aya varan vade uygulanıyor.

Modern Sulama Ekipmanları Kredisi