DOLAR
33,0372
EURO
35,9878
ALTIN
2.559,61
BIST
11.064,85


MİLAS VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ USTA, MİTSO’YA VEDA ETTİ

MİLAS VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ USTA, MİTSO’YA VEDA ETTİ
19.11.2021 13:54
0
A+
A-

Emekli olan Milas Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Raci Usta, Milas Ticaret ve Sanayi Odasına  veda etti. 2017 yılının Eylül ayında Milas Vergi Dairesi Müdürlüğüne atandıktan sonra  meslekte 30 yılını tamamlayarak emekli olan Mehmet Raci Usta, MİTSO yöneticileri ile vedalaştı. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Tiryakioğlu, Yönetim Kurulu Saymanı Soner Çamlıbelen, Yönetim Kurulu Üyeleri Ejder Üstek, Hüseyin Aykal, Ömer Eliş, MİTSO Meclis Üyesi Yasin Erol ve Odanın Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu ile vedalaşan Mehmet Raci Usta, görev süresi içinde kendisine her zaman destek oldukları için MİTSO yöneticilerine teşekkür etti.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de Mehmet Raci Usta‘ya görev süresi içinde vergi mükelleflerine her zaman yardımcı olmaya çalıştığı ve elinden gelen kolaylığı gösterdiği için teşekkür ederek emeklilik yaşamında mutluluk diledi. Reşit Özer emeklilik yaşamında mutluluklar dileyerek Mehmet Raci Usta’ya bir teşekkür plaketi takdim etti.

Milas Vergi Dairesi Müdürlüğünden emekli olan Mehmet Raci Usta 18 yıl İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığında çalıştıktan sonra bir yıl Ağrı Defterdarlığı Gelir Müdürlüğü, 5 yıl bursa Vergi Dairesi Müdürlüğünde ve 1 buçuk yıl Mudanya Vergi Dairesi Müdürlüğünde çalışmasının ardından 2017 yılın Eylül ayında Milas Vergi Dairesi Müdürlüğüne atanmıştı.