DOLAR
32,9761
EURO
35,9655
ALTIN
2.567,75
BIST
11.064,85


MİLAS’IN ZEYTİNYAĞI VE BALI MAVİ BEYAZ A.Ş.’NİN MİLAS, BODRUM VE MARMARİS’TEKİ OPET AKARYAKIT İSTASYONLARINDA

MİLAS’IN ZEYTİNYAĞI VE BALI MAVİ BEYAZ A.Ş.’NİN MİLAS, BODRUM VE MARMARİS’TEKİ OPET AKARYAKIT İSTASYONLARINDA
13.02.2020 17:30
0
A+
A-

Son yıllarda coğrafi işaret ile kalitesini tescillendiren ve katıldığı ulusal ve uluslararası ölçekteki yarışmalarda kazandığı madalyalarla adından çokça söz ettirmeye başlayan Milas zeytinyağları ve Milas’ın çam balı, Mavi Beyaz Akaryakıt İnşaat Petrol Pazarlama, Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Milas, Bodrum ve Marmaris’teki OPET Akaryakıt istasyonlarında pazarlanmaya başladı. Mavi Beyaz A.Ş’nin Ege Bölgesi Bölge Müdürü Ogün Koş, Milas ve Bodrum’daki ikişer ve Marmaris’teki bir OPET akaryakıt istasyonlarının marketlerinde Milaslı zeytinyağı ve bal üreticisini desteklemek için zeytinyağı ve bal satışına başladıklarını bildirdi.

            Mavi Beyaz A.Ş’nin Ege Bölgesi Bölge Müdürü Ogün Koş, Milas ürünlerine destek vermek amacıyla Milas’ın zeytinyağı ve balını Milas, Bodrum ve Marmaris’teki 5 OPET akaryakıt istasyonundaki marketlerde satışa sunduklarını belirterek “Milas zeytinyağının son zamanlarda çok güzel başarılar elde ettiğini ve Milas’ta çok kaliteli çam balı üretildiğini öğrenince biz de zeytinyağı ve bal üreticilerine destek vermek için OPET istasyonlarımızdaki marketlerde Milas zeytinyağını ve balını satışa sunmaya başladık. Ayrıca Bodrum ve Marmaris gibi turizm beldelerine geçenler bize kaliteli zeytinyağı ve balı nerede bulabiliriz, diye soruyorlardı. Akaryakıt müşterilerimize de böyle bir kolaylık sağlamak için OPET akaryakıt istasyonlarımızda Milas’ın bal üreticilerinin kooperatifinin ürünü olan PİNKO balını ve Karianda zeytinyağını satışa sunduk. Milas zeytinyağını Milas ilçe merkezi, Milas’ın Kemikler mahallesi, Bodrum merkez, Bodrum’un Torba mahallesi ve Marmaris’teki OPET istasyonlarında satışa sunuyoruz” dedi.   

            Öte yandan Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Oda Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu, Milas’ın balını ve zeytinyağını OPET akaryakıt istasyonlarında pazarlamaya başlayan Mavi Beyaz A.Ş Ege Bölgesi Bölge Müdürü Ogün Koş’u ziyaret ederek teşekkür ettiler. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer “Milas’ın zeytinyağını ve balını tanıtmak için Oda olarak fuarlara katılıyoruz. Her ortamda balımızı, coğrafi işaretli zeytinyağımızı tanıtıyoruz. Mavi Beyaz A.Ş’, Milas’taki iki, Bodrum’daki iki ve Marmaris’teki bir OPET akaryakıt istasyonunda Milas zeytinyağını ve balını satışa sunarak üreticilerimize çok değerli bir destek sağladı. Kendilerine MİTSO olarak teşekkür ediyoruz” dedi.