DOLAR
32,7682
EURO
35,0901
ALTIN
2.459,44
BIST
10.471,32


Milaslı genç avukat Simge Birgi; MİLAS’I LÜKSEMBURG’TA TANITACAK

Milaslı genç avukat Simge Birgi; MİLAS’I LÜKSEMBURG’TA TANITACAK
26.09.2018 17:26
0
A+
A-

Milaslı genç avukatlardan Av. Simge Birgi, Milas’ın tarihi ve doğal güzelliklerini Lüksemburg‘da tanıtacak.  Av. Birgi, Lüksemburg Ticaret Odasını da ziyaret ederek MİTSO’nun selamlarını iletecek.

Mesleki düzeyde yabancı dil öğrenmek amacıyla İngiltere’ye giden ve burada katıldığı İngilizce kursunda 6 ay boyunca pek çok Avrupalı arkadaş edinen Milaslı genç Avukat Gamze Birgi, kursta edindiği Lüksemburglu arkadaşlarını ziyarete gidiyor. Avrupa yolculuğu öncesinde Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile görüşen Av. Simge Birgi, “Ben Milas’ı Lüksemburg’da tanıtmak istiyorum. Oradaki Ticaret Odası yöneticilerini ziyaret ederek Milas’ı, tarihi ve doğal güzellikleriyle anlatmak ve tanıtmak, onlara Milas’ın coğrafi işaretli zeytinyağını anlatmak istiyorum. Arkadaşlarımı ve Lüksemburg Ticaret Odası yöneticilerini ve Oda üyelerini Milas’ın güzelliklerini görmeleri için davet edeceğim. MİTSO’nun selamlarını  Lüksemburg Ticaret Odası’na götürmek istiyorum” dedi.

            Av. Simge Birgi‘nin ziyareti ve girişiminden son derece memnun olduğunu belirten MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer “Öncelikle bir Milaslı olarak bu girişiminizden çok memnun oldum. Böyle güzel bir amaçla, güzel bir girişimde bulunduğunuz için sizi kutlarım.  Biz de Avrupa’daki Odalarla yakın ilişkiler geliştirmek isteriz. Sizin bu girişiminizle belki güzel bir ‘kardeş oda’ birlikteliği oluşabilir” dedi. Reşit Özer, daha sonra Milas’ın tanıtımı için hazırlanmış bazı broşürler ve cd’lerden oluşan bir tanıtım paketini Av. Simge Birgi’ye vererek kendisine başarılar diledi.