DOLAR
32,6959
EURO
34,9191
ALTIN
2.433,41
BIST
10.568,72


“MİLAS’TA MOBESE SAYESİNDE HIRSIZLIKLAR DÜŞTÜ”

“MİLAS’TA MOBESE SAYESİNDE HIRSIZLIKLAR DÜŞTÜ”
14.05.2015 10:33
0
A+
A-

*MİTSO Yönetimi kısa bir süre önce Milas İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Serdar Gökmenoğlu’nu ziyaret ederek kutladı.

 

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, kısa bir süre önce Milas ilçe emniyet müdürü yardımcılığından ilçe emniyet müdürlüğüne atanan Serdar Gökmenoğlu’nu ziyaret etti. Ziyaret sırasında Milas’taki güvenlik çalışmaları hakkında oda yöneticilerine bilgi veren İlçe Emniyet Müdürü Serdar Gökmenoğlu, bir süre önce ilçede devreye giren MOBESE kamera sisteminin hırsızlıkların azalmasında etkili olduğunu söyledi.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri Halil İbrahim Gülen ve Ömer Eliş’in ziyaret ederek kutladığı Milas’ın yeni İlçe Emniyet Müdürü Serdar Gökmenoğlu bir süre önce Milas’ta devreye giren MOBESE kamera sisteminin etkili olduğunu söyledi. Kurulu MOBESE kameralarının yanı sıra işyerlerindeki kameraların da sisteme katkısı olduğunu belirten Serdar Gökmenoğlu MOBESE sisteminin suç işlemede caydırıcı etkisi olduğunu bildirdi. MOBESE sistemi kurulduktan sonra Milas’ta hırsızlık olaylarında genel bir düşüş olduğunu anlatan Serdar Gökmenoğlu, sistemin en  çok ışıklı kavşaklarda meydana gelen kazalarda işe yaradığını, artık hiç kimsenin kırmızıda geçti, yeşilde geçtim tartışması yapamadığını ifade etti. Kameraların caydırıcılığının muhteşem olduğunu vurgulayan Serdar Gökmenoğlu, bakanlığın kamera sistemi bulunmayan veya yetersiz olan yerlere de bu sistemin kurulması için çalışma başlattığını bildirdi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de odanın her zaman İlçe Emniyet Müdürlüğü ile yakın bir diyalog içinde bulunduğunu ve destek olduğunu belirterek bu desteğin bundan sonra da süreceğini söyledi. Reşit Özer, yeni Milas İlçe Emniyet Müdürü Serdar Gökmenoğlu’na görevinde başarılar dileyerek kendisine Milas zeytinyağı ve Milas çam balı armağan etti.IMG_6696