DOLAR
32,4039
EURO
34,5534
ALTIN
2.457,50
BIST
9.748,25


CUMHURİYET BAŞSAVCISI BİLAL GÜMÜŞ MİTSO’DA

CUMHURİYET BAŞSAVCISI BİLAL GÜMÜŞ MİTSO’DA
02.10.2014 16:35
0
A+
A-

*Bir süre önce MİTSO yöneticilerinin ziyaretine karşılık odayı ziyaret eden Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş, Milas’ın çok önemli bir tarihi şehir olduğunu söyledi.

Milas Cumhuriyet Başsavcılığına atanarak göreve başlaması nedeniyle Milas Ticaret ve Sanayi Odası yöneticilerinin ziyaret ettiği Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş, odaya bir nezaket ziyaretinde bulundu. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Yiğit ve Halil İbrahim Gülen ile bir süre sohbet eden Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş, Milas’ı yavaş yavaş tanımaya başladığını ve Milas’ın önemli bir tarihi şehir olduğunu söyledi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş’e ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini ifade ederek teşekkür etti. Başsavcı Gümüş’e oda çalışmalarını ve projelerini de anlatan Reşit Özer, Milas’ın sahip olduğu tarihi ve kültürel değerleri her ortamda ve fırsatta tanıtmaya çalıştıklarını söyledi.

 

IMG_3184 IMG_3187