DOLAR
33,0372
EURO
35,9878
ALTIN
2.559,61
BIST
11.064,85


MİTSO, 50 ve daha çok yıllık üyelerini kutluyor: MİTSO’DAN 60 YILLIK ÜYE H. AVNİ DUYGULU’YA TEŞEKKÜRLER

MİTSO, 50 ve daha çok yıllık üyelerini kutluyor: MİTSO’DAN 60 YILLIK ÜYE H. AVNİ DUYGULU’YA TEŞEKKÜRLER
06.01.2022 15:30
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, 50 ve daha çok yıldır oda üyesi olarak Milas ekonomisine katkıda bulunmakta olan üyelerini ziyaret ederek kutlayıp teşekkür ediyor.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, oda Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu,; odaya 31 Ocak 1961 tarihinde kaydını yaptırarak 60 yıldır faaliyette bulunmakta olan Orjinal Oto Yedek Parça işyerinin kurucusu Hüseyin Avni Duygulu ve firmanın yöneticisi oğlu Mehmet Duygulu’yu ziyaret ederek kutladılar. MİTSO Yöneticileri; Hüseyin Avni Duygulu ve oğlu Mehmet Duygulu‘ya nice 60 yıllar dileğinde bulunarak bir kutlama plaketi armağan ettiler.

MİTSO yöneticilerinin ziyaretlerinden çok duygulandığını belirten Hüseyin Avni Duygulu da oda yöneticilerine teşekkür etti. Gençlik yıllarından başlayarak ticari yaşama atılmasını ve bu günlere gelişinde yaşadıklarını, eski Milas ile ilgili anıları ile İl Genel Meclisi Üyesi ve oda yöneticisi olarak yaşadığı anılarını da anlatan Hüseyin Avni Duygulu, MİTSO yöneticilerine ziyaretleri için teşekkür etti.

MİTSO yöneticileri Hüseyin Avni Duygulu ve Mehmet Duygulu‘yu 60 yıldır Milas ekonomisine yapmakta oldukları katkılar nedeniyle teşekkür ettiler ve başarıların devamını dilediler.

 

 

Yazı detayını buraya yazınız