DOLAR
32,2020
EURO
35,0069
ALTIN
2.504,53
BIST
10.643,58


MİTSO, 50 ve daha çok yıllık üyelerini kutluyor: MİTSO’DAN 53 YILLIK ÜYE YAZARLAR KOLL. ŞİRKETİNE TEŞEKKÜRLER

MİTSO, 50 ve daha çok yıllık üyelerini kutluyor: MİTSO’DAN 53 YILLIK ÜYE YAZARLAR KOLL. ŞİRKETİNE TEŞEKKÜRLER
06.01.2022 15:01
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, 50 ve daha çok yıldır oda üyesi olarak Milas ekonomisine katkıda bulunmakta olan üyelerini ziyaret ederek kutlayıp teşekkür ediyor.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Hasan Tiryakioğlu; odaya 9 Eylül1968 tarihinde kaydını yaptırarak 53 yıldır faaliyette bulunmakta olan  Yazar Kollektif Şirketi’ni ziyaret ederek şirket yöneticileri M. Murat Yazar ile Fahri Yazar‘ı kutladılar. Odanın Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu, Sanayi Müdürü Haldun Bayram ve oda personeli Çağdaş Özkan‘ın da bulunduğu ziyaret sırasında MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel ve Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer; M. Murat Yazar ve Fahri Yazar‘a bir kutlama plaketi armağan ettiler ve “başarılarla dolu nice 53 yıllar” dileğinde bulundular.

MİTSO yöneticilerinin ziyaretlerinden çok duygulandıklarını belirten M. Murat Yazar ve Fahri Yazar da oda yöneticilerine teşekkür ettiler. Şirketlerin babaları ve amcaları Mehmet Kutlay Yazar ile Ünay Yazar ve anneleri Saniye Yazar tarafından 1968 yılında kurulduğunu anlatan Yazarlar, ticari yaşamda ilkelerinin “doğruluk ve dürüstlükle ticaret ahlakını hep en üst seviyede tutmak” olduğunu belirtiler ve “53 yıldır kaliteli ürün, iyi hizmet, yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkelerimizden ödün vermeden şirketimizin nesiller boyunca devam etmesini arzu ediyoruz” dediler.

MİTSO yöneticileri de M. Murat Yazar ve Fahri Yazar‘ı kutlayarak 53 yıldır Milas ekonomisine yapmakta oldukları katkılar nedeniyle teşekkür ettiler ve başarıların devamını dilediler.

 

Yazı detayını buraya yazınız