MİTSO, 9 NO’LU MESLEK KOMİTESİ BAŞKAN YARDIMCISI HAKKI AYAKDAŞ’I ZİYARET ETTİ
![MİTSO, 9 NO’LU MESLEK KOMİTESİ BAŞKAN YARDIMCISI HAKKI AYAKDAŞ’I ZİYARET ETTİ](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2018/02/IMG_1276.jpg?fit=4577%2C3161&ssl=1)
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, MİTSO’nun 9 No’u Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Hakkı Ayakdaş’ın Barış Caddesindeki işyerini ziyaret ettiler. MİTSO Yöneticileri, oda çalışmalarını anlatarak Hakkı Ayakdaş’a hayırlı işler dileğinde bulundular.