DOLAR
32,7682
EURO
35,0901
ALTIN
2.459,44
BIST
10.471,32


MİTSO, ESNAF KEFALET’İN YENİ YÖNETİMİNİ KUTLADI

MİTSO, ESNAF KEFALET’İN YENİ YÖNETİMİNİ KUTLADI
22.03.2016 09:05
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, bir süre önce genel kurulunu yapan, Celal Devrim başkanlığındaki S. S. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret ederek kutladı ve başarılar diledi.
MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Eliş ve odanın Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu’nu; S.S. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Celal Devrim ile Başkan Yardımcısı Mustafa Sezgin karşıladılar. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, MİTSO Yönetimi adına yaptığı konuşmada Esnaf Kefalet Kooperatifinin esnaflar için önemini vurgulayarak kooperatif yönetiminde yeniden görev alan yöneticileri kutladı ve başarılar diledi.
S.S. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Celal Devrim de MİTSO yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek amaçlarının zor durumda olan daha çok esnafa daha uygun koşullarda kredi sağlamak olduğunu bildirdi.