DOLAR
33,0372
EURO
35,9878
ALTIN
2.559,61
BIST
11.064,85


YAPAY ZEKA EĞİTİM VE FARKINDALIK PROJE TANITIMI 23 ŞUBATTA…

YAPAY ZEKA EĞİTİM VE FARKINDALIK PROJE TANITIMI 23 ŞUBATTA…
22.02.2021 13:22
0
A+
A-

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Global Al Hub işbirliğiyle “Yapay Zeka Eğitim ve Farkındalık Projesi“nin tanıtımı 23 Şubat Salı günü saat 14.00’te internet ortamında yapılacak. TOBB Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu‘nun da katılımıyla yapılacak tanıtımı izleyebilmek için webinar.tobb.org.tr adresi üzerenden kayıt  yaptırılması gerekiyor.

KOBİ yöneticileri ile çalışanlarının, üniversite öğretim görevlilerinin, üniversite öğrencilerinin, meslek lisesi öğretmenlerinin ve öğrencilerinin hem yapay zeka konusunda farkındalıklarnı artırmaya hem de bu alanda teknik eğitim almalarına yönelik kapsamlı bir çalışmaya duyulan ihtiyaç üzerine TOBB ile Global Al Hub işbirliğinde bir eğitim programı oluşturuldu. Oluşturulan eğitim programının tanıtımı 23 Şubat Salı günü saat 14.00’te internet ortamında çevrimiçi olarak yayınlanacak. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu‘nun da katılacağı tanıtım programında iki panel yapılacak.

Türkiye’nin Yapay Zeka Çağını Yakalaması ve Öncülük Etmesi” başlıklı ilk panelde TOBB’tan Hasan Çağlayan Dündar, UiPath’tan Tuğrul Cora ve Global Al Hub’tan Fuat Beşer sunum yapacaklar.

Farklı Sektörlerden Yapay Zeka Teknolojilerine Bakış” başlıklı ikinci panelde ise TOBB ETÜ’den Prof. Dr. Mehmet Akşit, Vispera’dan Prof. Dr. Aytül Erçil ile SAS’den Altan Atabarut bildirilerini sunacaklar.

İnternette zoom ortamında canlı yayınlanacak Yapay Zeka Eğitim ve Farkındalık Proje Tanıtımı hakkında ayrıntılı bilgi alabilmek ve kayıt olmak için webinar.tobb.org.tr adresine başvurmak gerekiyor.

 

Yazı detayını buraya yazınız