DOLAR
32,9964
EURO
35,9578
ALTIN
2.576,83
BIST
11.064,85


MİTSO, KENT KONSEYİ İŞBİRLİĞİ…

MİTSO, KENT KONSEYİ İŞBİRLİĞİ…
17.09.2020 16:54
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası ile Kent Konseyi ilçenin sorunlarının belirlenmesi ve çözüm yolları üretilmesi ve çözümü konusunda işbirliği yapacak.

            Milas Kent Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Çağlayan Üçpınar ve Kent Konseyi Yönetimi Sekreteri Tan Durmaz; Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer‘i ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında ilçenin sorunlarının belirlenmesi ve belirlenen sorunlara çözüm yolları üretilmesi konularında işbirliği yapılması kararlaştırıldı.

            Ziyaret sırasında Milas Kent Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Çağlayan Üçpınar; Reşit Özer‘e Kent Konseylerinin çalışma esaslarını ve yönetimlerinin amaçlarını anlattı. Milas’ta, ilçenin sorunlarının belirlenmesi ve bunlara çözüm yolları üretilmesi için en geniş zeminde bir birliktelik oluşturmayı amaçladıklarını anlatan Dr. Çağlayan Üçpınar, Kent Konseyi için Şehir Parkının karşısında bir bina tuttuklarını belirterek Özer’i yeni binalarına davet etti.

            MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de Kent Konseyinin çalışmalarını takip ettiklerini belirterek “Milas hepimizin. Milas’a hep birlikte sahip çıkmamız gerekiyor. Kurumlar olarak, kişiler olarak el ele verirsek Milas’a çok güzel şeyler kazandırabiliriz. Bu nedenle, Kent Konseyi bizim için önemli bir oluşum. Biz de MİTSO olarak çalışmalarınıza her zaman destek olmak isteriz” diye konuştu.