DOLAR
32,2247
EURO
34,9384
ALTIN
2.418,85
BIST
10.676,65


MUĞLA ODALARI YATAĞAN’DAKİ ZEYTİNPARKTA BULUŞTU…

MUĞLA ODALARI YATAĞAN’DAKİ ZEYTİNPARKTA BULUŞTU…
16.09.2020 14:48
0
A+
A-

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği üyesi Muğla odaları ve borsa yönetim kurulları başkanları MUTSO’nun Yatağan’daki “Zeytinpark”ında buluştu. Toplantıda Muğla Odaları ve Borsa tarafından yapılacak Meslek Komiteleri Müşterek Toplantısı ve Muğla’nın coğrafi işaretli ürünleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

            Zeytinpark’ta Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hüseyin Koray Özcan ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan’ sahipliğinde yapılan toplantıya, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı, Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Marmaris Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mutlu Ayhan ve Muğla Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hurşit Öztürk katıldılar.

            TOBB üyesi Muğla Ticaret Borsası ve Muğla Odalarının ortak toplantısında, yapılacak Meslek Komiteleri Müşterek Toplantısı ve hazırlıkları ile Covit-19 salgını sürecinde toplantı için alınacak önlemler değerlendirildi. Müşterek toplantıda özellikle Covid-19 salgını sürecinin Muğla ekonomisine etkilerinin en aza indirilmesi için alınması gereken önlemlerin görüşülmesi kararlaştırıldı. Toplantıda ayrıca Muğla’nın coğrafi işaretli ürünler ve bu konuda yapılması gereken çalışmalar da değerlendirildi.