DOLAR
32,2247
EURO
34,9384
ALTIN
2.418,85
BIST
10.676,65


Milliyet MİTSO’da… “MİTSO EGE’NİN EN AKTİF ODALARINDAN BİRİSİ”

Milliyet MİTSO’da… “MİTSO EGE’NİN EN AKTİF ODALARINDAN BİRİSİ”
15.09.2020 16:20
0
A+
A-

Milliyet gazetesinin Ege Bölge Temsilcisi Engin Uğur Ağır, Milas Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’e odanın faaliyetleri ve hedefleri hakkında sorular yönelterek notlar alan Engin Uğur Ağır, MİTSO’nun Ege’nin en aktif odalarından birisi olduğunu belirterek Reşit Özer’i kutladı.

            Milliyet gazetesi Ege Bölge Temsilcisi Engin Uğur Ağır, MİTSO’yu ziyaret etti. MİTSO’da Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat‘ın da katıldığı ziyaret sırasında MİTSO’nun çalışmalarından övgüyle söz eden Engin Uğur Ağır, MİTSO’nun faaliyetlerini ilgiyle takip ettiklerini belirterek “MİTSO Ege’nin en aktif odalarından birisi. Bu nedenle çok haberiniz geliyor ve biz de gazetemizin sayfalarında yer veriyoruz. Faaliyetleriniz nedeniyle sizi kutlarım” dedi.

            MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de MİTSO’nun faaliyetleriyle ilgili haberlere Milliyet gazetesinin sayfalarında yer verilmesi nedeniyle Engin Uğur Ağır‘a teşekkür ederek “Biz her faaliyetimizi haberleştirerek yerel ve yaygın basına gönderiyoruz. Yaygın basında en çok haberimiz Milliyet’te yayınlanıyor. Bu nedenle size çok teşekkür ederim” dedi.

            MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, ziyaretinin anısına Engin Uğur Ağır’a üzerinde Beçin Kalesinin bir görüntüsünün olduğu anı tabağı armağan etti.

Milliyet’in “Cadde” ekinde de Milas...

            MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Milliyet gazetesinin “Cadde” adlı hafta sonu ekindeki “Seyyah-ı alem” köşesinde Cüneyt Sadıç‘ın “Bodrum Yolunda Kültür Molası : Euromos” yazısını okuduğunu belirterek “Bu yazıyı okuyunca çok memnun oldum. Milas’ın tarihi şehirlerinden birisi olan Euromos’un tanıtımı nedeniyle Sayın Cüneyt Sadıç’a bir teşekkür yazısı gönderdim ve kendisini ilçemizin diğer tarihi şehirleri ile doğal güzelliklerini görmesi için Milas’a davet ettim” dedi.