DOLAR
32,4915
EURO
34,8827
ALTIN
2.409,72
BIST
10.391,89


MİTSO MECLİSİ ANITKABİR’DE MİTSO MECLİSİ’NDEN ATA’MIZA SAYGILAR

MİTSO MECLİSİ ANITKABİR’DE MİTSO MECLİSİ’NDEN ATA’MIZA SAYGILAR
26.04.2018 14:02
0
A+
A-

 

*MİTSO’nun yeni Meclisi ve Yönetimi, Ankara’ta Anıtkabir’i ziyaret ederek Ata’mızın manevi huzurunda saygı duruşunda bulundu.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın 5 Nisan seçimlerinin ardından yeniden şekillenen Yönetimi ve Meclisi, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret amacıyla gittikleri Ankara’da öncelikle yurdumuzun bağımsızlığını ve özgürlüğünü kazandıran, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi huzuruna çıktılar. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel ve Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile Oda Meclisi Üyeleri Ankara’da Anıtkabir’i ziyaret ederek Ata’mızın manevi huzurunda saygı duruşunda bulundular.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Anıtkabir ziyaretiyle ilgili yaptığı açıklamada “TOBB’nin geleneklerine göre genel kurullarını yapan Odaların yeni yönetimleri, TOBB başkanını ziyaret ederler. Biz de seçimlerimizin ardından yapmayı planladığımız Ankara ziyaretimizde, ilk önce Cumhuriyetimizin kurucusu, Büyük Önder Atatürk’ümüzü ziyaret ettik. MİTSO Meclisi ve Yönetimi olarak Atamızın manevi huzurunda saygı duruşunda bulunduk. O’nun ilkeleri doğrultusunda yılmadan, yorulmadan yürüyeceğimize bir kez daha söz verdik” dedi.