DOLAR
33,0634
EURO
36,1212
ALTIN
2.570,75
BIST
11.064,85


MİTSO: MİLAS’TA DAHA ÇOK BANKA AÇILMASINI İSTİYORUZ

MİTSO: MİLAS’TA DAHA ÇOK BANKA AÇILMASINI İSTİYORUZ
16.09.2021 17:04
0
A+
A-

Milas’ta ikinci şubesini açan T.C. Ziraat Bankasının Atatürk Bulvarındaki yeni şubesini ziyaret eden MİTSO yöneticileri hayırlı olsun dileğinde bulunurlarken MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, “Milas’da daha çok banka şubesinin açılmasını istiyoruz” dedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Soner Çamlıbelen, T.C. Ziraat Bankası’nın Milas’ta açılan ikinci şubesini ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, bankanın yeni şubesinin yöneticisi Serdar Bahadır Başer’i kutlayarak başarılar dileğinde bulundu. Özer “Milas zeytinden, zeytinyağına, balıktan bala, tarımdan ticarete önemli bir ilçemiz. Milas OSB’nin de kuruluş çalışmaları sürüyor. İki yıl içinde hak sahiplerinin fabrikalarını kurup üretime geçmeleri gerekiyor. OSB de faaliyete geçtiğinde Milas ekonomisi çok daha büyüyecek. Bu nedenle bankaların şimdiden bu gelişmeye hazırlıklı olmaları gerekiyor. Ziraat Bankası bu konuda öncülük etti. İkinci şubesini açtı. Diğer bankaların da ikinci şubelerini açmalarını istiyoruz” diye konuştu.

Sivas’ın Sorgun ilçesinden Milas’a geldiğini belirten Ziraat Bankasının ikinci şubesinin Yöneticisi Serdar Bahadır Başer, MİTSO Yöneticilerine ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti. Başer, her iki şubelerinin de çalışma alanlarında bir farklılık olmadığını belirterek “Her iki şubemiz de aynı şekilde hizmet vermeye devam edecek” dedi. Milaslılara en uygun koşullarda bankacılık hizmeti vermeye çalışacaklarını belirten Başer “Müşterilerimize elimizden gelen her türlü kolaylığı göstereceğiz. Kredi almak isteyenlere en uygun koşullarda kredi sağlayabilmek için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.