DOLAR
32,9897
EURO
35,9977
ALTIN
2.581,59
BIST
11.064,85


MİTSO; Muğla İl Jandarma Komutanlığında…

MİTSO; Muğla İl Jandarma Komutanlığında…
30.05.2018 16:19
0
A+
A-

“MİLAS’TA HERŞEY VAR”

 

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Muğla İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ettiği Muğla İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, Milas’ın çok önemli bir ilçe olduğunu belirterek “Milas’ta her şey var” dedi. MİTSO yöneticileri de Tuğgeneral Coşkun Sel’i Milas’a davet ettiler.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mehmet Yiğit ve Hasan Tiryakioğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri Soner Çamlıbelen ve Hüseyin Aykal ; Muğla İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel‘i ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında Milas’ın tarihi ve doğal zenginlikleriyle ekonomik değerlerini anlatan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, “Biz de bir yandan Milas’ın tarihi ve kültürel zenginliklerine sahip çıkarken bir yandan da bunları tanıtmak için çalışıyoruz” dedi.

Ağrı İl Jandarma Komutanlığından 2017 yılında Muğla İl Jandarma Komutanlığına atandığını belirten Tuğgeneral Coşkun Sel, Muğla’nın çok önemli bir il, Milas’ın da Muğla’nın en önemli ilçelerinden birisi olduğunu söyledi. Milas’ın tarımdan hayvancılığa, balıkçılıktan, balcılığa, tarihi eserlerden, halıcılığa her türlü zenginliğe sahip olduğunu anlatan Tuğgeneral Sel “Milas pek çok zenginliğe sahip. Milas’ta her şey var. Muğla’nın en önemli ilçelerinden birisi” dedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Muğla İl Jandarma Komutanı Coşkun Sel‘i Milas’a davet ederek “Milas’ı size biz gezdirelim, biz anlatalım” dedi.