DOLAR
32,2020
EURO
35,0069
ALTIN
2.504,53
BIST
10.643,58


MİTSO, ODALARLA BİRLİKTE… MİLAS ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ESNAF ODASINDA…

MİTSO, ODALARLA BİRLİKTE… MİLAS ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ESNAF ODASINDA…
07.03.2022 14:32
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, bir süre önce genel kurulunu yapan Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasını ziyaret ederek Genel Kurula tek başkan adayı olarak katılan ve yeniden başkan seçilen Nurol Paskal‘ı kutladı. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Yönetim Kurulu Saymanı Soner Çamlıbelen, Nurol Paskal‘a hayırlı olsun dileğinde bulundular yeni görev döneminde de başarılar dilediler.

Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nurol Paskal da  MİTSO yöneticilerine ziyaretleri ve kutlama dilekleri için teşekkür ederek yeni görev döneminde de üyelerine daha iyi hizmet vermek için çalışacaklarını ifade etti. Milas’ta meslek odalarının birlikteliğinin önemini vurgulayan Nurol Paskal “Milas’ın sorunlarına birlikte sahip çıkarsak başarılı oluruz. Odaları bir araya getirmede öncülük MİTSO’ya düşüyor” dedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de bugüne kadar Milas’ta meslek odalarının her zaman bir araya gelebildiğini ifade ederek “Milas, kurumsal işbirliğiyle herkese örnek oluyor. Kurumlar arasındaki bu örnek işbirliğini bundan sonra da sürdürmeye kararlıyız. Ortak akıl ve kurumsal işbirliği ile pek çok işi başarabiliriz” diye konuştu.

Yazı detayını buraya yazınız