DOLAR
32,2247
EURO
34,9384
ALTIN
2.418,85
BIST
10.676,65


MİTSO Şekerbank ile protokol imzaladı: ŞEKERBANK’TAN MİTSO ÜYELERİNE % 15 İNDİRİMLİ “TAKSİTLİ TİCARİ KREDİ”

MİTSO Şekerbank ile protokol imzaladı:   ŞEKERBANK’TAN MİTSO ÜYELERİNE % 15 İNDİRİMLİ “TAKSİTLİ TİCARİ KREDİ”
28.04.2020 15:39
0
A+
A-

Şekerbank’tan Milas Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine daha uygun koşullarda “taksitli ticari kredi” desteği sağlanması için iki kurum arasında protokol imzalandı. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Şekerbank Milas Şubesi Müdiresi Pınar Top tarafından imzalanan protokole göre MİTSO üyelerine 48 aya varan vadelerle,  ilk üç ayı ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli ticari kredi kullandırılabilecek.

            Şekerbank Milas Şubesi ile Milas Ticaret ve Sanayi Odası arasında, oda üyelerine daha uygun koşullarda “Taksitli Ticari Kredi” kullandırılmasına ilişkin protokol imzalandı. Şekerbank Milas Şube Müdiresi Pınar Top ve bankanın Portföy Yöneticisi Şermin Atılgan, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer‘i ziyaret ederek Şekerbank’ın reel sektöre daha fazla kaynak aktarmak suretiyle ülke ekonomisine katkı sağlamayı amaçladığını ifade ettiler. Şekerbank Müdiresi Pınar Top, MİTSO ile yapılan protokol gereğince kredilendirmesi uygun görülen MİTSO üyesi firmalara 48 aya varan vadelerde, aylık eşit taksit ödemeli, 3 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli taksitli ticari kredi kullandırılabileceğini bildirdi. Şekerbank Milas Şubesi Müdiresi Pınar Top ve MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer tarafından imzalanan protokole göre bankaca kredisi uygun görülen oda üyelerine 6 ile 36 ay arası uygulanacak Taksitli Ticari Kredilere liste faiz oranları üzerinde yüzde 15 indirimli faiz uygulanacak. Kredi kullanacak oda üyelerinin eğer Şekerbank POS cihazı yok ise ve ilk kez bankanın POS cihazını kullanacak ise, ilk 3 ay cihaz kira bedeli de alınmayacak. Bir yıl süreyle yürürlükte kalacak protokol, tarafların istemesi durumunda aynı koşullarda bir yıl daha uzatılabilecek.

            Şekerbank’ın reel sektöre daha fazla kaynak aktararak ülke ekonomisine katkıda bulunmak istediğini belirten Pınar Top, MİTSO ile yapılan protokol gereği oda üyelerine daha uygun koşullarda Taksitli Ticari Kredi desteği sağlayacaklarını bildirdi. Pınar Top, kredi hakkında daha geniş bilgi edinmek isteyenlerin mesai günleri saat 12.00 ile 17.00 arasında banka şubesine gelebileceklerini veya 0 850 222 78 78 numaralı telefondan ya da pinar.top@sekerbank.com.tr  internet adresi üzerinden bilgi edinebileceklerini ifade etti. Pınar Top kredi talebinde bulunmak isteyenlere 0 554 583 87 70 numaralı telefondan da bilgilendirmede bulunabileceklerini belirtti.

            MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de Şekerbank Milas Şube Müdürlüğü ile yaptıkları protokol gereğince oda üyelerine daha uygun koşullarda Taksitli Ticari Kredi olanağı sağladıklarını ifade ederek, “Üyelerimize, 48 aya varan vadelerde, liste faiz oranları üzerinden yüzde 15 indirimli kredi olanağı sağlamış bulunuyoruz. Üyelerimize böyle avantajlı bir kredi olanağı sağladıkları için Şekerbank’a ve Şekerbank’ın Milas Şubesi Müdiresi Sayın Pınar Top’a teşekkür ediyorum” dedi.