DOLAR
32,2020
EURO
35,0069
ALTIN
2.504,53
BIST
10.643,58


MİTSO TBMM’DE… MUĞLA MİLLETVEKİLLERİNE 25 MADDELİK DİLEK VE ÖNERİLER SUNULDU.

MİTSO TBMM’DE… MUĞLA MİLLETVEKİLLERİNE 25 MADDELİK DİLEK VE ÖNERİLER SUNULDU.
26.10.2022 14:22
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni belirlenen meclis ve yönetim kurulu üyeleri Ankara’da, T.B.M.M’ndeki Muğla milletvekillerini ziyaret ederek üyelerinin ve yörenin sorunlarını içeren ve 25 madden oluşan dileklerini ve önerilerini bir rapor halinde sundu.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile MİTSO meclis ve yönetim kurulu üyeleri, T.B.M.M.’deki Muğla Milletvekillerini ziyaret etti. Muğla Milletvekillerine oda üyelerinin ve yörenin sorunlarıyla ilgili dilek ve önerilerden oluşan 25 maddelik bir rapor sunan MİTSO yöneticileri, milletvekillerini 12 / 13 Kasım da Milas’ta yapılacak 8. Zeytin Hasat Şenliğine davet etti.

Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan, Suat Özcan, Burak Erbay ve Süleyman Girgin‘i T.B.M.M.’deki çalışma odalarında ziyaret eden MİTSO yöneticileri ziyaretleri anısına milletvekillerine üzerinde Milas’ın tarihi eserlerinin yer aldığı bir anı tabağı armağan etti. Muğla milletvekillerinden M. Yavuz Demir, Mürsel Alban ve Metin Ergun‘un mazeretleri nedeniyle T.B.M.M.’de bulunamayışı üzerine MİTSO’nun hazırladığı raporlar ve 8. Zeytin Hasat Şenliği davetiyeleri yardımcılarına teslim edildi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, T.B.M.M.’de Muğla milletvekillerine yaptıkları ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamada “Seçim sürecinde ziyaret ettiğimiz, görüştüğümüz üyelerimizin dilekleri ve talepleri doğrultusunda bir rapor hazırladık. Oda yönetimimizin de görüş ve önerilerinden oluşan raporlarımızı Muğla milletvekillerimize teslim ettik. Aynı zamanda kendilerini bu yıl 8’incisini yapacağımız Milas Zeytin Hasat Şenliğine davet ettik” dedi.

Yazı detayını buraya yazınız