DOLAR
32,8895
EURO
35,8414
ALTIN
2.534,19
BIST
11.172,75


MİTSO ÜYELERİNE PTT POSTA KARGOSU VE KARGO İLE APS KURYE YÜZDE 40 İNDİRİMLİ…

MİTSO ÜYELERİNE PTT POSTA KARGOSU VE KARGO İLE APS KURYE  YÜZDE 40 İNDİRİMLİ…
30.07.2019 14:07
0
A+
A-

*MİTSO, PTT Muğla Başmüdürlüğü ile bir sözleşme yaparak üyelerine, PTT Posta Kargosu ve Kargo hizmetlerinden yüzde 40 indirimli yararlanabilme olanağı sağladı.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası, PTT Muğla Başmüdürlüğü ile oda üyelerine indirimli kargo hizmeti sağlanabilmesi için bir sözleşme imzaladı. Protokol gereğince MİTSO üyeleri PTT’nin kargo hizmetlerinden yüzde 40 indirimli olarak yararlanabilecekler.

            MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, PTT Milas Şube Müdürlüğünü ziyaret ederek oda üyelerine indirimli kargo hizmeti sağlanması amacıyla, PTT Milas Şube Müdiresi Nafize Canlıoğlu aracılığıyla  sözleşme imzaladı. Sözleşme gereğince MİTSO üyeleri, APS Kurye, Posta Kargosu  ve Kargo hizmetlerinden yüzde 40 indirimli olarak yararlanabilecekler. MİTSO üyelerinin yararlanabileceği PTT indirimleri sözleşme gereğince bir yıl süresince geçerli olacak. Sözleşme dönemi içinde PTT’nin ücret tarifesinde değişiklik olması halinde yapılan ücret değişiklikleri sözleşmeye yansıtılmayacak. İndirim, 30 kg /100 desi üzeri kargolarda ise yüzde 30 olarak uygulanacak. Buna göre 1 kg veya desi boyutlu bir gönderi PTT aracılığıyla şehir içi bir adrese 7.05 TL’ye, şehir dışına ise 9.75 TL’ye gönderilebilecek. 30 kg veya desi boyutlu bir gönderi ise şehir içindeki adrese 24.33 TL’ye, şehir dışı bir adrese ise 41.16 TL’ye gönderilebilecek.

            MİTSO ile PTT Muğla Başmüdürlüğü arasında yapılan sözleşme gereğince oda üyelerinin indirimden yararlanabilmek için Ticari Sicil Gazetesi fotokopisi, vergi levhası fotokopisi, imza sirküleri fotokopisi, yeni tarihli faaliyet belgesi aslı ve kimlik fotokopisi ile PTT Milas Şube Müdürlüğüne başvurmaları gerekiyor.