DOLAR
32,2020
EURO
35,0069
ALTIN
2.504,53
BIST
10.643,58


MİTSO üyeleriyle birlikte… ALİBAŞOĞLU ÇATI – İZOLASYON – İNŞAAT – TAAHHÜT İŞERİNDE…

MİTSO üyeleriyle birlikte… ALİBAŞOĞLU ÇATI – İZOLASYON – İNŞAAT – TAAHHÜT İŞERİNDE…
25.01.2022 12:48
0
A+
A-

Üyelerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutlayan, sorunlarını dinleyip önerilerini değerlendirmek üzere not eden Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi bu kez 23 Nisan, 19 Mayıs ve 30 Ağustos Bulvarlarındaki üyelerinin işyerlerini ziyaret etti.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Tiryakioğlu, Yönetim Kurulu Saymanı Soner Çamlıbelen, Meclis Üyeleri Özcan Gül ve Murat Sodra ile Oda Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu; 23 Nisan Bulvarındaki üye işyerlerinden Alibaşoğlu Çatı İzolasyon, İnşaat, Taahhüt işyerini ziyaret ettiler. İşyeri yöneticisi Hasan Baybaş’ın yeni yılını kutlayan MİTSO yöneticileri, oda çalışmalarını ve yeni yıldaki hedeflerini de anlattılar.

Alibaşoğlu işyeri yöneticisi Hasan Baybaş‘ın MİTSO’nun faaliyetleriyle ilgili önerilerini de dinleyen MİTSO yöneticileri, önerileri değerlendireceklerini ifade ederek hayırlı işler dileğinde bulundular. Hasan Baybaş da MİTSO yöneticilerine çalışmalarında başarılar diledi.

Yazı detayını buraya yazınız