DOLAR
32,9757
EURO
35,9871
ALTIN
2.568,00
BIST
11.064,85


MİTSO VE ZEYTİN HASAT ŞENLİĞİ MİLLİYET’TE…

MİTSO VE ZEYTİN HASAT ŞENLİĞİ MİLLİYET’TE…
01.11.2019 10:56
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bir yandan Milas’ın geleneksel ürünlerine coğrafi işaret kazandırma, diğer yandan bu ürünlerin tanıtımlarını yapma çalışmaları sürdürülürken bir yandan da bu yıl 6’ıncısı yapılacak Zeytin Hasat Şenliği’nin tanıtım çalışmaları devam ediyor. MİTSO’nun Milas ürünlerin tanıtım faaliyetleri ise gerek yerel basına, gerekse ulusal gazetelere geniş şekilde yer alıyor.    

            Milliyet Gazetesi’nin Ege Bölge Temsilcisi Engin Uğur Ağır’ın MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret ederek hazırladığı yazı, 28 Ekim tarihli Milliyet gazetesinde “Milas şaha kalktı” başlığıyla Ege ekinin birinci sayfasında yer aldı. Bu haberin hemen üstünde ise 6. Zeytin Hasat Şenliği “Şenlik zamanı” başlığıyla duyuruldu.

            Engin Uğur Ağır’ın, Ege ekinin üçüncü sayfasındaki / haber yorum köşesinde Milas’ın coğrafi işaretli ürünleri “Dört ürüne coğrafi işaret” başlığıyla verildi. Yazısında MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile görüşmesini anlatan Engin Uğur Ağır “Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim kurulu Başkanı Reşit Özer’i çok azimli, çalışkan ve üretken gördüm. İlçesi için yapacağı daha birçok proje olduğunu anladım” diye Özer’in çalışmalarından övgüyle söz etti.

            Haberin devamında ise “Milas’ta şenlik başlıyor” başlığıyla 2 / 3 Kasım 2019 tarihinde yapılacak Milas 6. Zeytin Hasat Şenliği ve programı duyuruldu.