DOLAR
32,5683
EURO
34,9050
ALTIN
2.421,27
BIST
10.391,89


MİTSO YÖNETİMİ BELEDİYEDE… “ŞİMDİ ACİL SORUN FUAR ALANI”

MİTSO YÖNETİMİ BELEDİYEDE… “ŞİMDİ ACİL SORUN FUAR ALANI”
22.03.2016 09:12
0
A+
A-

MİTSO Yönetimi, bir süre önce Ankara’da Muğla milletvekillerine verdiği raporun içeriği hakkında bilgilendirmede bulunmak üzere Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret etti. Ankara görüşmeleri hakkında Belediye Başkanı Tokat’a bilgilendirmede bulunan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Milas Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın gelecek yıl uluslararası bir fuar olacağını de belirterek “Şimdi önceliğimiz bir an önce Milas’a modern bir fuar alanı kazandırmak olmalı” dedi.
MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Soner Çamlıbelen ve Ömer Eliş; Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret ettiler. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Ankara’da Muğla milletvekillerine sundukları 55 sayfalık raporun içeriği hakkında açıklamalarda bulunarak raporun bir özetini Belediye Başkanı Tokat’a verdi. Bu arada Milas Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın uluslararası bir nitelik kazandığına da dikkat çeken Reşit Özer “Gelecek yıl, bu fuarı uluslararası katılımla yapacağız. Fakat bunun için modern ve yeterli bir fuar alanına ihtiyacımız var. Bir an önce, kesin fuar yeri konusunda karar vererek şimdiden çalışma yapmaya başlamalıyız” diye konuştu.
Belediye Başkanı Muhammet Tokat da MİTSO yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Karayolları tarafından Milas bölgesinde yapılacak karayolları çalışmaları hakkında MİTSO yöneticilerine bilgilendirmede bulundu. Belediye Başkanı Tokat, Milas-Bafa karayolu ile Bodrum-Ören-Marmaris yolunun turizm amaçlı olarak gündemde olduğunu sözlerine ekledi.