DOLAR
32,7682
EURO
35,0901
ALTIN
2.459,44
BIST
10.471,32


MİTSO Yönetimi, İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Mehmet Atik’i ziyaret etti

MİTSO Yönetimi, İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Mehmet Atik’i ziyaret etti
19.09.2013 13:43
0
A+
A-

“MİLAS DIŞARIDAN GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİL”

 

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mehmet Atik’i makamında ziyaret etti. Binbaşılığa terfi eden Mehmet Atik’i kutlayan MİTSO Yöneticileri Atik’e yeni rütbesinde başarılar diledi.

 

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Turgay Ertuğrul, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Yiğit ve Ömer Eliş’ten oluşan MİTSO heyeti bir süre İlçe J. Komutanı Mehmet Atik ile sohbet etti. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Binbaşı Mehmet Atik’e Milas’ın ekonomik potansiyeli çeşitli bilgiler aktarırken oda yönetiminin çalışmalarını ve hedeflerini anlattı. İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Atik de Milas’ın dışarıdan bakıldığında küçük bir ilçe gibi görünmesine rağmen büyük ve önemli bir ilçe olduğunu belirtti.

 

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ziyaret sırasında Milas’ın ekonomik potansiyelini anlattı ve oda yönetiminin hedeflerinden söz etti. Yönetime geldikten sonra Milas’ın ve ürünlerinin tanıtımına önem verdiklerini dile getiren MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer; özellikle Milas zeytini ve zeytinyağının tanıtımı için çaba gösterdiklerini, bu amaçla zeytin ve zeytinyağı için coğrafi işaret alma girişimi başlattıklarını, Milas – Bodrum Havalimanı’na Milas ürünlerinin tanıtımı için bir stant açılması için başvuruda bulunduklarını ve Havalimanına ihracat gümrüğü kurulması için gidişimde bulunduklarını anlattı.

 

MİTSO Yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirten Milas İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Atik, MİTSO Yöneticilerine çalışmalarında başarılar diledi. Milas’ın çok önemli, büyük ve hareketli bir ilçe olduğunu, dışarıdan küçük bir ilçe gibi görünmesine rağmen bunun yanıltıcı olduğuna değinen Binbaşı Mehmet Atik “Milas, 114 köyü ile çok önemli bir ilçe. Buraya gelenler kısa sürede bunun farsına varabiliyor” dedi.