YENİ MİTSO YÖNETİMİNDEN VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET
![YENİ MİTSO YÖNETİMİNDEN VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2013/08/yeni-mitso-yonetiminden-vergi-dairesi-mudurlugune-ziyaret.jpg?fit=395%2C300&ssl=1)
Milas Vergi Dairesi çalışanlarının 20.Vergi Haftasını kutladığını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna; Bizim üyelerimiz olan kişilerde sizlerin mükellefi. Üyelerimiz ile ilgili her konuda sizlerle sürekli irtibat içerisinde olacağız. İlçemizde çalışmaları süren Organize Sanayi Bölgesinin tamamlanması ve Milas-Bodrum Havalimanındaki yatırımlarla bizlerin üye sayısında sizlerin ise mükellef sayısında artış olacaktır. Bu yatırımlarla Milas ekonomik anlamda daha da güçlenecektir dedi.