DOLAR
33,0529
EURO
36,0227
ALTIN
2.554,20
BIST
11.156,20


MİTSO YÖNETİMİ, İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞINDA…

MİTSO YÖNETİMİ, İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞINDA…
23.09.2021 13:39
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, bir süre önce Milas İlçe Jandarma Komutanlığına atanarak görevine başlayan Yüzbaşı Seyhan Doğan‘ı ziyaret ederek “hoşgeldiniz” dedi. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel ve Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve MİTSO Meclis Üyesi Yasin Erol Yüzbaşı Seyhan Doğan’a Milas’taki görevinde başarılar dilediler.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yüzbaşı Seyhan Doğan’a “Milas’taki görevinizde başarılar dileriz. Milas genel olarak sakin, huzurlu bir ilçemizdir. İlçemize hoşgeldiniz. Size görevinizde başarılar dileriz” dedi.

Ziyaret sırasında Milas’ın ekonomik yapısı hakkında açıklamalarda bulunan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ise  “Milas tarımıyla, ticaretiyle, tarihiyle, kültürüyle çok önemli bir ilçemiz. Tanıdıkça Milas’ı sizin de seveceğinize inanıyorum. Biz de MİTSO olarak her zaman yanınızda olacağız, elimizden geldiği kadarıyla sizi destekleyeceğiz, yardımcı olmaya çalışacağız” diye konuştu..

Milas Jandarma Komutanı Yüzbaşı Seyhan Doğan da MİTSO yöneticilerine ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek “Milas güzel bir ilçe. Zaten insan gelir gelmez bunu farkediyor. Bizim görev alanımızla ilgili öyle çok büyük olaylar da olmuyor. Bu da bir ilçe için çok önemli. Biz de Milas’ta yasalar çerçevesinde görevimizi en iyi şekilde yapmak için çalışacağız” dedi.