DOLAR
32,6597
EURO
34,9207
ALTIN
2.431,34
BIST
10.573,76


MİTSO Yönetimi Kabaçam Ltd. Şti.’ni ziyaret etti: “MİLAS’TA İNŞAAT SEKTÖRÜ EKONOMİK ORTAMDAN FARKLI BİR GELİŞME İÇİNDE”

MİTSO Yönetimi Kabaçam Ltd. Şti.’ni ziyaret etti: “MİLAS’TA İNŞAAT SEKTÖRÜ EKONOMİK ORTAMDAN FARKLI BİR GELİŞME İÇİNDE”
13.02.2017 12:31
0
A+
A-

 

            Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, üyelerinin yeni açtığı işyerlerini ziyaret ederek kutluyor. Oda yöneticileri Kabaçam Çevre Danışmanlık Hizmetleri, İnşaat, Mühendislik ve Ticaret Ltd. Şti’ni ziyaret ederek kutladılar ve başarılar dilediler. Kabaçam Ltd. Şti Müdüresi Çevre Mühendisi Gizem Kabaçam günümüzde çevre kavramının giderek daha önemli bir hale gelmekte olduğunu belirtirken firma yöneticilerinden Hidayet Kabaçam da Milas’ta inşaat sektörünün ekonomik ortamdan farklı bir gelişme içinde olduğunu ifade etti.

            MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, Sayman Üye Koray Türkoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Hayati Çorbacı ve odanın Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu, Ahmet Taner Kışlalı Caddesinde yeni açılan Kabaçam Çevre Danışmanlık Hizmetleri, İnşaat, Mühendislik ve Ticaret Ltd. Şti’ni ziyaret ederek kutladılar ve başarılar dilediler. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Milas’ta oldukça hareketli bir inşaat sektörü olduğunu belirterek “Milaslılar bir taraftan eskiyen evlerini yenilemek için talep yaratırken diğer taraftan da şehrimizin aldığı göç, Milas’ta inşaat sektörünü canlı tutuyor. Ayrıca insanlarımız, birikimlerini değerlendirmek için inşaattan başka bir seçenek bulamıyorlar. Bu da inşaat sektörünün canlılığını korumasını sağlıyor” dedi. Reşit Özer, Kabaçam Ltd. Şti. yöneticileri Çevre Mühendisi Gizem Kabaçam ile Hidayet Kabaçam’ı yeni açtıkları işyeri nedeniyle kutladılar ve başarılar dilediler. ”

            MİTSO yöneticilerinin işyerlerini ziyaretlerinden çok memnun kaldıklarını ifade eden Kabaçam Ltd. Şti. Müdiresi Çevre Mühendisi Gizem Kabaçam “Çevre kavramının giderek önem kazanmakta olduğunu belirterek “Günümüzde çevre kavramının dünyada ve ülkemizde giderek önem kazanmakta. Bu da yatırımlarla ilgili yasalara, yönetmeliklere yansımakta. Bizler de yatırımcılara çevre konusundaki yasal uygulamalar hakkında danışmanlık hizmeti sunuyoruz” dedi.

            Kabaçam Ltd. Şti. Yöneticisi Hidayet Kabaçam da Milas’ın oldukça canlı bir inşaat sektörüne sahip olduğunu belirterek “Diğer sektörlere göre inşaat sektörü, ülkenin genel ekonomik ortamından farklı bir gelişme içinde. Bunda Milas’ın ekonomik olarak güçlü bir yapıya sahip olması, Milas’ta ürün çeşitliliğinin bol olması da etkili. Biz, Milas’ta inşaat sektörünün canlılığını koruyacağını düşünüyoruz” diye konuştu.