DOLAR
32,5633
EURO
34,9059
ALTIN
2.427,50
BIST
9.722,09


MİTSO’DAN YENİ İŞYERLERİNE ZİYARETLER; “MİLAS’TA PASTANE / KAFETERYA SEKTÖRÜNDE GELİŞME VAR”

MİTSO’DAN YENİ İŞYERLERİNE ZİYARETLER; “MİLAS’TA PASTANE / KAFETERYA SEKTÖRÜNDE GELİŞME VAR”
13.02.2017 12:28
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, üyelerinin yeni işyerlerini ziyaret ederek kutlama ve başarılar dileme geleneği çerçevesinde Atatürk Bulvarında ikinci işyerini açan Beyza Pastanesini ziyaret etti. İşletmenin sahibi ve yöneticileri olan Canan ve Mustafa Yayla, Milas’ta pastane ve kafeterya işletmeciliği sektörünün önünün açık olduğunu söylediler. Beyza Pastaneleri sahibi Mustafa Yayla ise oda yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek Milas’ta pastane ve kafeterya sektörünün önünün açık olduğunu söyledi.

            MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, Sayman Üye Koray Türkoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Hayati Çorbacı ve Genel Sekreter Kazım Sarıoğlu; MİTSO üyesi Sağlıknet Ltd. Şti.nin Atatürk Bulvarında yeni açtığı ikinci Beyza Pastanesini ziyaret ederek kutladılar ve başarılar dilediler. Beyza Pastanelerinin sahipleri Canan Zenger Yayla ile Mustafa Yayla’nın açtıkları yeni Beyza Pastanesinin  konumu, mekanın iç mimarisi, dekorasyonu ve hizmet kalitesiyle kısa sürede kendisine sektörde ayrıcalıklı bir yer edindiğini belirten MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer “Üyelerimizin yeni işyerleri açması, bu işyerlerinin gerek işletmecilik anlayışı, gerek iç mimarisi ve dekorasyonu ile farklı bir mekan oluşturmaları, müşterilerini olduğu kadar biz oda yöneticilerini de fazlasıyla memnun ediyor. Biz her zaman üyelerimizin başarılı olmasını arzu ediyoruz” diye konuştu.

            Beyza Pastaneleri sahipleri Canan Zenger Yayla ile Mustafa Yayla MİTSO yöneticilerinin ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade ederek “Biz Milas’ta bu sektörde hizmet kalitesiyle, iç mimarisiyle, dekorasyonu ile fark edilen bir işletmecilik yapmanın gayreti içindeyiz. Milas’ta son yıllarda bu sektörde bir hareketlenme var. Milas’ta pastane ve kafeterya sektörünün önü açık görünüyor. Milas’ın, böyle bir potansiyele sahip olduğunu görüyoruz” diye konuştu.