DOLAR
32,2247
EURO
34,9384
ALTIN
2.418,85
BIST
10.676,65


MİTSO Yönetiminden, Milas Kaymakamı M. Bahattin ATÇIya kutlama ziyareti…

MİTSO Yönetiminden, Milas Kaymakamı M. Bahattin ATÇIya kutlama ziyareti…
06.08.2013 17:26
0
A+
A-

Kaymakamın karşılama törenine, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver TUNA, Meclis Başkanı Reşit ÖZER ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hüseyin MAT ve Muzaffer ATICI, Yönetim Kurulu Saymanı Cuma BOZKURT, Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan CUNBUL ve Mehmet YİĞİT’de katıldı.
Çanakkale’nin Bayramiç ilçesinde yaklaşık 13 ay görev yaptıktan sonra yeniden ilçemize atanan Kaymakam Atçı için dün saat 10’da Hükümet Konağı önünde karşılama töreni düzenlendi.
Karşılama törenin ardından makam odasına çıkan Kaymakam Atçı, bir süre kendisini karşılayanlarla sohbet etti. Kaymakam Atçı’ya “ilçemize tekrar hoş geldiniz” diyen MİTSO Yönetimi, “Daha önce birçok arkadaşımız sizlerle değişik sıfatlarla tanışma imkanı bulmuşlardı. Herkesin saygı duyması gereken bir hukuksal süreç yaşadınız. Bu süreçte verilen karar sizin yarım bıraktığınız görevinize tekrar devam etme doğrultusunda. Milas halkının da genellikle memnun olduğunu sizler de görmüşsünüzdür. Bizler yerel idareciler olarak ilçenin ve bu halkın daha üst seviyede, daha rahat bir yaşam ortamına kavuşması için elbirliğiyle çalışmaya kararlıyız. Umuyorum ki yeni görev süreniz içerisinde daha güzel şeyler yapacağız. Hem sizin, hem aileniz, hem de hizmet etmeye geldiğiniz Milas açısından daha iyi olacaktır. Başarılar diliyoruz” dediler…