DOLAR
32,4022
EURO
34,5514
ALTIN
2.454,89
BIST
9.716,66


MİTSO YÜKSEKOKULDA

MİTSO YÜKSEKOKULDA
09.12.2014 13:44
0
A+
A-

*MİTSO, M.S.K.Ü.Milas S.K.M. Yüksekokulu’ndan anılık eşya üretimi talep ediyor.

*MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, oda Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu ile birlikte M.S.K.Üniversitesi Milas S.K.M. Yüksekokulu’nu ziyaret etti.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, odanın Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu ile birlikte Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Milas Sıtkı Koçman Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret etti. Reşit Özer, Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Muzaffer Demir ile okulun restorasyon ve takı tasarımı bölümlerindeki öğretim görevlilerinden MİTSO’yu ziyaret eden konuklara verilmek için hediyelik eşya üretmelerini talep etti. Milas’ın tanıtımına çok büyük önem verdiklerini anlatan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Milas’ı tanıtacak, Milas’ın tarihi ve kültürel özelliklerini yansıtan çeşitli boyutlarda hediyelik eşya bulmakta zorluk çektiklerini belirterek “Eğer Yüksekokulumuzda böyle güzel el işleri üretilirse biz bunları memnuniyetle alır gelen konuklarımıza armağan ederiz. Bu konuda yapacağımız işbirliğinin öğrencilerimizin gelişimine de katkıda bulunacağına inanıyorum” diye konuştu.

M.S.K.Ü. Milas S.K.M. Yüksekokulu Müdürü Muzaffer Demir de MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile oda Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu’nun ziyaretinden duydukları memnuniyeti belirterek “Biz de her zaman üniversite – meslek odaları işbirliğinden yanayız. Her zaman bu işbirliğinin gelişmesin isteriz. Yüksekokulumuzun ilgili birimlerinde bazı örnekler üzerinde arkadaşlarımız çalışsınlar ve üretecekleri örnekler üzerine değerlendirme yaparız” diye konuştu.

IMG_4261