DOLAR
32,2247
EURO
34,9384
ALTIN
2.418,85
BIST
10.676,65


MİTSO’DA AĞUSTOS AYI KATİ MİZANI OYBİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ

30.09.2019 17:15
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın Eylül ayı olağan meclis toplantısı yapıldı. Toplantıda,  Ağustos ayı kati mizanı, oturuma katılan meclis üyelerinin oybirliği ile kabul edildi.

            MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel tarafından açılan Eylül ayı olağan meclis toplantısında, Oda genel sekreteri Kazım Sarıoğlu tarafından Ağustos ayı sonu itibariyle hazırlanan kat’i mizan okundu. Kat’i mizan üzerine söz alan meclis üyesi olmayınca Meclis Başkanı Mustafa Yüksel tarafından oylama yapıldı. Oturumda hazır bulunan meclis üyelerinin oybirliği ile MİTSO’nun Ağustos ayı kat’i mizanı kabul edilerek onaylandı.

            Daha sonra söz alan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, MİTSO’nun son bir aylık faaliyetleri hakkında meclis üyelerine bilgilendirmede bulundu. Reşit Özer, Milas yağlı zeytininin de coğrafi işaretinin alındığını, MİTSO tarafından Uzunyuva Anıtmezarı ve Hekatomnos Lahiti ile Beçin Ortaçağ Kenti Kalıntılarının tanıtımı amacıyla PTT’ye posta pulu bastırıldığını, MİTSO’nun bu yıl içinde dördüncü kez uygulamalı girişimcilik eğitimi verdiğini anlattı.

            MİTSO’nun Eylül ayı olağan meclis toplantısında başka söz alan olmayınca oturum, Meclis Başkanı Mustafa Yüksel tarafından kapatıldı.