DOLAR
33,0413
EURO
35,9402
ALTIN
2.546,09
BIST
11.156,20


MİTSOda Kobilere İnternet Reklamcılığı Eğitimi

MİTSOda Kobilere İnternet Reklamcılığı Eğitimi
06.08.2013 17:33
0
A+
A-

MİTSO’nun davetiyle Milas’a gelecek olan Ant Eğitim ve Danışmanlık kuruluşu, KOBİ’lere ücretsiz olarak internet reklamcılığı eğitimi verecek. 6 Ekim’de MİTSO konferans salonunda yapılacak 6 saatlik eğitimle KOBİ’lere internet üzerinden kendi ürünlerini tanıtma yolları gösterilecek.
MİTSO’nun davetiyle Milas’a gelecek olan Ant Eğitim ve Danışmanlık Yetkili Eğitim Merkezi adlı kuruluş tarafından KOBİ’lere, ürünleri internet ortamında tanıtma yolları konusunda 6 saatlik ücretsiz bir eğitim verilecek. 6 Ekim’de MİTSO konferans salonunda başlayacak olan internet ortamında ürün tanıtımı ve reklamcılık konulu eğitim çalışmasının ilk bölümü saat 09.30 ile 12.00 arasında yapılacak. İkinci bölümü ise 13.00 ile 16.30 arasında yapılacak olan eğitim çalışmasına katılacak KOBİ temsilcileri, yanlarında notebooklarını getirmeleri durumunda uygulamalı eğitim de yapabilecekler.
Milas’taki KOBİ’lerin ürünlerini internet ortamında tanıtıp pazarlayabilmeleri amacıyla internet reklamcılığı konusunda MİTSO’da bir seminer düzenleniyor. MİTSO yönetimi tarafından Milas’a davet edilen Ant Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Yetkili Eğitim Merkezi adlı kuruluş tarafından KOBİ temsilcilerine ücretsiz olarak verilecek olan eğitim çalışmasında internet ortamında ürün tanıtımı ve reklamcılığın yöntemleri anlatılacak. KOBİ’lerin iç ve dış piyasa koşullarında yeni müşterilere ve pazarlara ulaşabilmesinin amaçlandığı seminerde KOBİ’lere doğru müşteriyi bulmak, kendilerini ve ürünlerini internet ortamında tanıtmanın incelikleri gösterilecek. Eğitim sırasında katılımcılara 100 TL. değerinde bir promosyon kodu verilecek. Bu kod ile katılımcılara internette reklam vermek için ücret ödemeden hesap açmaları sağlanacak. Eğitim çalışmalarına katılımcıların notebooklarını getirmeleri durumunda internet ortamında ürün tanıtımıyla ilgili uygulama yapmaları da gösterilecek.
MİTSO yönetimi tarafından Milas’a davet edilen ve 1991 yılında kurulmuş olan Türkiye’nin ilk Microsoft Bilgisayar Eğitim Merkezlerinden birisi olan Ant Eğitim ve Danışmanlık Yetkili Eğitim Merkezi adlı kuruluş bugüne dek 2 bin 500’ü aşkın firmada 1 milyondan çok kişiye internet konusunda eğitim vermiş durumda. Sahip olduğu internet hakkındaki bilgi ve deneyimleri KOBİ’lere sunmayı hedefleyen kuruluş, Google AdWords’un de Türkiye’deki yetkili eğitim merkezi konumunda bulunuyor.
6 Ekim’de MİTSO konferans salonunda başlayacak olan ücretsiz internet üzerinden ürün tanıtımı ve reklamcılık eğitim çalışmasında yer alan konu başlıkları ise şöyle sıralanıyor:
INTERNET REKLAMCILIĞI
Internet ve Online Reklamcılık Arama reklamlarının önemi Neden Google AdWords Kullanılabilecek Reklam çeşitleri AdWords Hesap İşlemleri Hesap oluştuma Hesap yönetimi Kampanya Oluşturma Gelişmiş kampanya ayarları Reklam Hedeflemesi Fatura İşlemleri ve Maliyet Kontrolü Kampanya Yönetimi Kampanyanın amacı ve Başarı kriterleri Kelime hedefli kampanyalar İçerik hedefli kampanyalar Reklam Görünürlüğü ve Sorun Giderme Reklam Performansını izlemek Kampanya Optimizasyonu Google AdWords Rapor Merkezi Google yardımcı araçları AdWords Editor Google Analytics Örnek Kampanyalar ve Başarı Hikayeleri