DOLAR
32,5004
EURO
34,6901
ALTIN
2.496,45
BIST
9.693,46


MİTSO’DAN MİLLİ EĞİTİM’E DESTEK : MİLAS’TA EĞİTİMİN KALİTESİ ARTACAK

MİTSO’DAN MİLLİ EĞİTİM’E DESTEK : MİLAS’TA EĞİTİMİN KALİTESİ ARTACAK
23.12.2016 15:58
0
A+
A-

*MİTSO Yönetimi, bir süre önce ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan İsa Bal’ı makamında ziyaret ederek kutladı.

*Milas’ta okulların ve öğrencilerin başarı oranının artması için destek sözü veren MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, oda olarak her zaman Milli Eğitim’e destek verdiklerini ve bundan sonra da bu desteğin devam edeceğini söyledi.

 

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, bir süre önce Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanarak görevine başlayan İsa Bal’ı makamında ziyaret ederek kutladı ve görevinde başarılar diledi. MİTSO yöneticileri, gerek okulların bazı ihtiyaçlarının karşılanmasında, gerekse ihtiyaç sahibi öğrencilere yardım yapılmasında her zaman elinden gelen desteği verdiğini, ve bu desteğin bundan sonra da süreceğini söylediler.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’ı ziyaret ederek kutladılar ve yeni görevinde başarılar dilediler. Milas’taki öğrencilerin başarı oranını yükseltmek için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirten oda yöneticileri, öğrencilerin girdiği test sınavı kağıtlarını okuyan cihazın Milli Eğitim’e kazındırılması için ellerinden geleni yapacaklarını ifade ettiler.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, her yıl okullara ve ihtiyaç sahibi öğrencilere yardımcı olduklarını belirterek “MİTSO yönetimi olarak TOBB ile işbirliği yaparak 2013 – 2016 yılları arasında toplan 2 bin 936 ihtiyaç sahibi öğrenciye kışlık mont veya bot ya da ayakkabı yardımında bulunduk. Ayrıca her yıl 20 dolayında ihtiyaç sahibi öğrencimize burs sağlıyoruz. Bundan sonra da yardımlar devam edecek. Özellikle Milas’taki okulların ve öğrencilerimizin başarı oranının artması için Milli Eğitim ile işbirliğine hazırız. Test sınav kağıtlarını okuyacak bir cihazı Milli Eğitime kazandırmak için de gereken desteği vereceğiz” dedi.

milli-egitim-2