DOLAR
33,0828
EURO
36,0658
ALTIN
2.564,58
BIST
11.064,85


MİTSO’NUN 2021 HESAPLARI ONAYLANDI, YÖNETİM KURULU İBRA EDİLDİ

MİTSO’NUN 2021 HESAPLARI ONAYLANDI, YÖNETİM KURULU İBRA EDİLDİ
02.03.2022 14:39
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odasının Şubat ayı olağan meclis toplantısı yapıldı.Toplantıda MİTSO’nun 2021 yılına ait gelir gider hesapları oybirliği ile kabul edilerek Yönetim Kuru ibra edildi. Meclis toplantısında bir de sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel‘in açtığı Şubat ayı olağan meclis oturumunda Genel Sekreter Kazım Sarıoğlu odanın Ocak ayı kati mizanını okudu. Kati mizan üzerine meclis üyelerinden söz almak isteyen olmayınca yapılan oylamada Ocak ayı kati mizanı, oturumda hazır bulunan üyelerin oybirliği ile kabul edildi.

Gündem gereği yine Genel Sekreter Kazım Sarıoğlu tarafından okunan  2021 yılına ait gelir gider çizelgeleri de yine oturumda hazır bulunan üyelerin oybirliği ile kabul edilerek Yönetim Kurulu ibra edildi.

Meclis toplantısında bir sürpriz de yaşandı. Doğum günü nedeniyle getirilen pastayı Ömer Eliş keserken meclis üyeleri de Eliş‘i kutladılar.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, son bir aylık dönemdeki oda çalışmaları hakkında meclis üyelerine bilgi verdi. Özer, meclis üyelerini 3 / 6 Mart tarihleri arasında yapılacak Milas 13. Güney Ege Tarım ve Hayvancılık Fuarına davet etti. Fuarın MİTSO’nun da desteği ile yapılmakta olduğunu belirten Özer, “Geçen yıl pandemi nedeniyle yapılamayan fuara bu yıl yoğun bir firma ve ziyaretçi katılımı bekliyoruz” diye konuştu.

Yazı detayını buraya yazınız