DOLAR
32,2247
EURO
34,9384
ALTIN
2.418,85
BIST
10.676,65


MİTSO’NUN BERLİN’DEN KONUĞU VAR…

MİTSO’NUN BERLİN’DEN KONUĞU VAR…
25.12.2019 13:05
0
A+
A-

 Almanya’nın başkenti Berlin’de Motel Plus’un Başyöneticisi Beklan Coşkun Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Tiryakioğlu, Soner Çamlıbelen ve Ejder Üstek ile görüşen konuk Beklan Coşkun, Almanya ile Milas arasında turizm konusunda yapılabilecek işbirliği konularında önerilerini dile getirdi.

            MİTSO Yönetim Kurul Başkanı Reşit Özer de, Almanya’nın başkenti Berlin’de geçen ay yapılan Türk – Alman Ticaret ve Sanayi Odası 14. Genel Kurulunda Beklan Coşkun ile tanıştıklarını belirterek “Türk – Alman ticaret ve Sanayi Odası Genel Kuruluna ben genel kurul delegesi olarak katılmıştım. Sayın Beklan Coşkun da aynı şekilde delege olarak genel kuruluna katılmıştı. Orada tanıştık. Kendisini Milas’a davet etmiştim. Milas ile Almanya arasında, özellikle Berlin arasında başta turizm olmak üzere pek çok konuda işbirliği olanakları var. Bunları değerlendirdik” diye konuştu.

            Konuk Motel Plus Başyöneticisi Beklan Coşkun da MİTSO Yönetim Kurulu üyelerinin gösterdiği ilgiye teşekkür ederek kendilerini Berlin’e davet etti.