DOLAR
33,0372
EURO
35,9878
ALTIN
2.559,61
BIST
11.064,85


MİTSO’NUN İŞ REHBERİ YAYINLANDI

MİTSO’NUN İŞ REHBERİ YAYINLANDI
04.04.2018 14:55
0
A+
A-

*Milas’taki işyerlerinin adlarının ve iletişim bilgileriyle MİTSO’nun faaliyetlerinin anlatıldığı iş rehberi basılarak dağıtımına başlandı.

*224 sayfalık MİTSO  Ekonomik Rapor ve İş Rehberi’nde Milas’ın gezilecek yerleri de tanıtılıyor.

*MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, dağıtımına başlanan İş Rehberi’nin Milas’ta bir ihtiyaç olduğunu belirterek rehberin basımın reklam vererek katkıda bulunan Oda üyelerine teşekkür etti.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Milas’taki işyerlerinin tanıtıldığı ve adresleriyle iletişim bilgilerinin yer aldığı iş rehberi hazırlatılarak dağıtımına başlandı. İçinde MİTSO’nun faaliyetlerinin de yer aldığı İş Rehberi 224 sayfa olarak hazırlandı. “MİTSO Ekonomik Rapor ve İş Rehberi – 2018” adıyla yayınlanan iş rehberinde MİTSO’nun bazı faaliyetleri de yer alıyor.

MİTSO, Milas’taki işyerlerinin tanıtıldığı ve işyerlerinin adresleriyle iletişim bilgilerinin yer aldığı bir iş rehberi hazırlattı. MİTSO Ekonomik Rapor ve İş Rehberi – 2018 adıyla yayınlanan iş rehberinin dağıtımına başlandı. İzmirim Ajans tarafından hazırlanan MİTSO’nun iş rehberinde firmaların bilgilerinin yanısıra Milas’ın gezilecek yerleri de tanıtılıyor.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Milas’ta yeni bir iş rehberine ihtiyaç duyulduğunu ve bu nedenle böyle bir çalışma yaptıklarını belirterek “Milas’ta en son iş rehberi yıllar önce basılmış. Sonrasında yeni pek çok işyeri faaliyete geçmiş. Bazı işyerleri de ne yazık ki kapanmış. Bu nedenle güncel firma bilgilerini içeren yeni bir iş rehberine ihtiyaç duyuluyordu. Biz de bu ihtiyacı karşılamak üzere böyle bir çalışma yaptık ve Milas’ın 2018 yılı iş rehberini hazırlattık” diye konuştu.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, iş rehberinin dağıtımına başlandığını belirterek MİTSO Ekonomik Rapor ve İş Rehberi – 2018’i hazırlayan İzmirim Ajans ve Ajansın yöneticisi Tülay Ügünük’e teşekkür etti.