MUĞLA MEMLEKET PARTİSİ ADAYLARI MİTSO’DA
![MUĞLA MEMLEKET PARTİSİ ADAYLARI MİTSO’DA](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2023/04/IMG_4693.jpg?fit=800%2C533&ssl=1)
Memleket Partisi Muğla Milletvekili 1. sıra adayı Süleyman Dinçberk , Memleket Partisi Muğla Milletvekili 2.sıra adayı İbrahim Şimşek, Memleket Partisi Muğla Milletvekili 3. sıra adayı Canan Karaosmanoğlu , Memleket Partisi Muğla İl Başkanı Murat Gökalp, Memleket Partisi Milas İlçe Başkanı Durmuş Kırıktaş ve diğer Memleket Partisi üyeleri Milas Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.