DOLAR
33,0104
EURO
36,0243
ALTIN
2.579,53
BIST
11.064,85


İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü düzenliyor: METAL, MADEN VE İNŞAAT İŞKOLUNDA İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VAR

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü düzenliyor: METAL, MADEN VE İNŞAAT İŞKOLUNDA İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VAR
14.03.2014 16:05
0
A+
A-

Metal, maden ve inşaat işkollarındaki işyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Koşullarının İyileştirilmesi Projesinin yaygınlaştırılması kapsamında Muğla’da faaliyet gösteren işyerlerine yönelik eğitim düzenleniyor. 17 – 19 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek eğitim için katılmak isteyenlerin kayıtlarını yaptırması gerekiyor.

 

T. C. Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Muğla Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nden bildirildiğine göre; İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünce, 2010 – 2012 yılları arasında yürütülen metal, maden ve inşaat sektörlerindeki İşyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Koşullarının İyileştirilmesi Projesinin yaygınlaştırılması kapsamında Muğla ilinde faaliyet gösteren işyerlerine yönelik olarak 17 – 19 Haziran 2014 tarihleri arasında eğitim düzenlenecek.

 

Eğitimler, işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği koşullarının geliştirilmesine yönelik olduğundan başta işverenler olmak üzere işyerlerindeki görevli işveren vekilleri, iş güvenliği uzmanları veya iş sağlığı ve güvenliğinden sorumlu kişilerin katılması isteniyor. Eğitimlere katılımın sağlanabilmesi için İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünce http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.potal?page=haber=isgip adresinde elektronik bir kayıt sistemi oluşturuldu. Eğitime katılmak isteyenlerin belirtilen adrese kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.